TP-Link WN823n Modemde Wi-Fi Bağlantısı Kopuyor

EndoCryne

Hectopat
Şu PC'ye ne olursa hep kardeşim yüzümden. Dün bana gelmiş diyoki abi ben bir halt yedim bu internete bağlanmıyor diye bir ton şey denedim. Harbiden bağlanmıyor. Bir PC Wi-Fi yerini açmıyor(USB takılı ve çalışıyor)bir bağlantı yok diyor. Bir bağlanamıyor diyor. Bağdaştırıcım şu:
TP-Link WN823n. Şunu çözebilecek biri varsa söylesin Allah için başımın etini yiyor kardeşim. Düzelmedi düzelmedi diye.

Kardeşim bir şekilde baskı uygulayıp USB ağzını biraz deforme etmiş olabilir. Bu nedenle bazen temassızlık olabiliyor. Başka bir USB portuna takıp dene veya başka bir arkadaşının bilgisayarına Yani kardeşinin ya ürün yazılımını silmiş olması gerek ya da ürünün kendisine zarar vermiş olması gerek.

Kardeşim bir şekilde baskı uygulayıp USB ağzını biraz deforme etmiş olabilir. Bu nedenle bazen temassızlık olabiliyor. Başka bir USB portuna takıp dene veya başka bir arkadaşının bilgisayarına Yani kardeşinin ya ürün yazılımını silmiş olması gerek ya da ürünün kendisine zarar vermiş olması gerek.
Hocam kendi bilgisayarıma taktım 10 numara çalışıyor.sürücüleri manuel indirip kurdum bilgisayarına yine aynı.usb ağzıda sağlam.ethernet kablosuyla bağlasam aynı sorun olurmu yine?

Hocam kendi bilgisayarıma taktım 10 numara çalışıyor.sürücüleri manuel indirip kurdum bilgisayarına yine aynı.usb ağzıda sağlam.ethernet kablosuyla bağlasam aynı sorun olurmu yine?
Ethernet bambaşka bir port. İnterneti direkt kabloyla modemden çeker. Normalde Windows güncellemeleri ile gerekli sürücüleri yükleniyor diye biliyorum ama belki senin de Ethernet sürücüsünü manuel yüklemen gerekebilir. En sağlıklı ve performanslı bağlantı Ethernet üzerinden olandır.

Geri
Yukarı