Troy Card ile havale yapılabilir mi?

NTX Emre

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim elimde iki adet kart var ve benim biraz kafam karıştı.Ve şuan bankanın adını verirsem uyarı alırım diye kısaltarak söylüyorum umarım anlarsınız.Katılım bankalarından biri olan K.T'e gittim ve bir hesap açtırmak istedim ve istediğim üzerinde mastercard logosu olan bir banka kartıydı.Fakat bana ilk önce ''sağlam kart kampüs'' adlı içerisinde 2000 tl bakiye olan kart çıkardılar.Sonradan gittim ve banka kartı istediğimi söyledim ve 2 hafta sonra,yani bugün gittim ve normal bir kart çıkarttım fakat bunun üzerinde ''troy'' logosu var.Benim anlatmak istediğim benim bankaya gitmemin sebebi yapmış olduğum ticaret global olduğundan mastercard olan bir kart almaktı.Şimdi ben elimde bulunan kredi kartı ve öğrenci kartı diye çıkardıkları bu kartı yada troy çipli kartı global ticaret amacıyla(işin sonunda para almam gerektiği için) kullanabilir miyim yoksa benim banka kartının üzerinde mastercard olan bir banka kartı mı çıkarmam gerekiyor?

Troy yurt dışı alışverişlerde falan da geçmiyor diye biliyorum. Visa veya Mastercard daha iyi bir tercih olacaktır.

Şunu demek istediğim üzerinde Master Card olan kartım "kampüs kartı" olarak geçiyor ve üzerinde Mastercard var ve 2000 TL kredi var içinde. Ben bu kartı normal bir kart olarak kullanabilir miyim yoksa gidip illa Mastercard olan bir banka kartı mı çıkarmam gerekiyor?

Merhaba arkadaşlar benim elimde iki adet kart var ve benim biraz kafam karıştı.Ve şuan bankanın adını verirsem uyarı alırım diye kısaltarak söylüyorum umarım anlarsınız.Katılım bankalarından biri olan K.T'e gittim ve bir hesap açtırmak istedim ve istediğim üzerinde mastercard logosu olan bir banka kartıydı.Fakat bana ilk önce ''sağlam kart kampüs'' adlı içerisinde 2000 tl bakiye olan kart çıkardılar.Sonradan gittim ve banka kartı istediğimi söyledim ve 2 hafta sonra,yani bugün gittim ve normal bir kart çıkarttım fakat bunun üzerinde ''troy'' logosu var.Benim anlatmak istediğim benim bankaya gitmemin sebebi yapmış olduğum ticaret global olduğundan mastercard olan bir kart almaktı.Şimdi ben elimde bulunan kredi kartı ve öğrenci kartı diye çıkardıkları bu kartı yada troy çipli kartı global ticaret amacıyla(işin sonunda para almam gerektiği için) kullanabilir miyim yoksa benim banka kartının üzerinde mastercard olan bir banka kartı mı çıkarmam gerekiyor?
Evet MC veya Visa almanız lazım. Bankanızı arayın ben bunlardan birisini istiyorum diyin. Sebebini sorarsa yurt dışı alışverişlerde kullanmam gerekiyor diyin. Size gönderirler. Bu arada kartınız 9 ile mi başlıyor yoksa 6 ile mi?

Evet MC veya Visa almanız lazım. Bankanızı arayın ben bunlardan birisini istiyorum deyin. Sebebini sorarsa yurt dışı alışverişlerde kullanmam gerekiyor deyin. Size gönderirler. Bu arada kartınız 9 ile mi başlıyor yoksa 6 ile mi?

Banka kartı 9 ile başlıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı