Truckers MP perma açılır mı?

mami9998

Decapat
Yer
Antalya,Kepez
Daha fazla  
Ben 6 ay önce Truckers MP'den 1.2 perma ban yedim ve 2-3 kere itiraz ettim açmayacaklarını söylediler hile vs kullanmadım sadece tehlikeli sürüş ve çarpma benim s tuşu ara sıra tutmuyor ona denk geldi 100 ile giderken benzinliğe girecektim fren tutmadı benzikliktekilere çarptım ve anında perma yedim. Bunun bir çözümü var mıdır?

1.2 ban yasaktan kaçınma oluyor buna da banlı bir hesabın dışında hesapla oyunu oynamanız sebep olur. Ban affından yararlanamazsınız, diğer hesabın size ait olmadığını kanıtlamanız gerek tabii admin efendileri ikna edebilirseniz.

Çözümü yok. Af gelene kadar bekleyeceksiniz.
Hocam 6 ay oldu ama 1.2 perması olduğu yazıyor kesin açılır mı afta.

1.2 ban yasaktan kaçınma oluyor buna da banlı bir hesabın dışında hesapla oyunu oynamanız sebep olur. Ban affından yararlanamazsınız, diğer hesabın size ait olmadığını kanıtlamanız gerek tabii admin efendileri ikna edebilirseniz.
Başka Bir Hesabım Yok Yabancı admine anlatmaya çalıştım anlamadı.

Hiç belli olmaz. Af gelene kadar açılmaz.

Bu benim 3. banımdı 2 side ben haklıydım bir türlü anlatamadım adam bana çarpıp kaçıyor nasıl oluyorsa ben ban yiyorum. 3. dede böyle oldu perma atmaları garip geldi ve benim kesinlikle 2. bir hesabım yok.

İşiniz zor bende uğraşıyorum 7 aydır. Kimlik fotoğrafı dahi attım yabancı olunca anlamıyor.

Yasaktan kaçınma banları afdan yararlanamıyor.

Nasıl kurtulacağım acaba ya? Malum ETS 2'ye de zam geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı