Türk Telekom DSL bağlantısı kesiliyor

devonoir

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
EVGA GeForce RTX 2060 KO ULTRA GAMING 6GB
Intel i3-10100F
MSI PRO H410M-B Intel H410
Kioxia 500GB Exceria Serisi NVMe M.2 SSD
Kingston HyperX Fury 16 GB (2x8) 3200 MHz
Umarım tez zamanda rezil olup batarlar işini yapmayan ne kadar insan varsa rezil olur bu nedir ya. Ha bire DSL ile bağlantım kesiliyor, arıyorum altyapı bozuk çalışma sürüyor diyorlar, 2 sene olmuş 2 sene ne altyapısından bahsediyorsun sen rezil ben bu konu hakkında ne yapabilirim arkadaşlar bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi acaba?

Bir de modem gözlemlediğim kadarıyla gece kendine reset atıyor onun sorunu nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında bende modem resetleme sorunuyla karşılaştım servis çağırmama rağmen sorunu çözemediler , modemin adaptörü çok ısınıyordu. Adaptörü değiştirince sorunu çözdüm. Yaşadığınız dsl sorunu ise kablolardan kaynaklı olabilir.

Zamanında bende modem resetleme sorunuyla karşılaştım servis çağırmama rağmen sorunu çözemediler , modemin adaptörü çok ısınıyordu. Adaptörü değiştirince sorunu çözdüm. Yaşadığınız dsl sorunu ise kablolardan kaynaklı olabilir.
Kablolar değilmiş sorun defalarca ekip geldi eve hep altyapıdan kaynaklı olduğunu söyleyip gittiler bende defalarca aradım . Türk telekomu tüketici mahkemesine şikayet etsem ne kadar sürede sonuç alırım ?

Peki , farklı bir modem bağlayıp test etme imkanınız varsa birde öyle deneyin sorun modemden kaynaklanıyor olabilir. Mahkeme heyeti en geç 6 ay içinde sonuçlanır.

Geri
Yukarı