Rehber Türk Telekom ile ücretsiz 50TL e-pin kodu almak

MertAli37

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere Türk Telekom evde internet müşterisi iseniz her ay düzenli olarak ücretsiz 50TL e-pin alabilirsiniz. Kısaca anlatayım;

İnternetiniz ailenizde kimin üzerine kayıtlı ise onun numarasından ve onun TC kimlik numarası ile işlem yapacaksınız.

6262'ye "PLAYSTORE 'TC Kimlik numaranız' " yazarak gönderiyorsunuz. Ardından size bir mesaj geliyor gelen mesajın içerisinde bir kod var o kodu kopyalayın ardından internet tarayıcınıza 'playstore.com' yazın siteye Türk Telekom ile kolay giriş yapın. Sol üstteki 3 çizgiye tıklayıp hesabım bölümünden "e-pin yükle" seçeneğine tıklayın ve size mesaj olarak gelen kodu yazın. Yazdıktan sonra size site içi 50 bakiye verecek. Ardından tekrar 3 noktaya tıklayıp e-pin bölümüne girin ve istediğiniz oyuna e-pin alabilirsiniz. İstediğiniz oyunu seçip hemen satın al seçeneğine tıklayın gelen ödemeye sekmesinde "Bonus kullan" seçeneğini seçin ve oraya "50" yazın ardından bedelsiz olarak e-pin'inizi alabilirsiniz. Orada olmayan oyunlar içinse örneğin Pubg Mobile, PLAYSTORE sitesinden 50 TL Razer Gold e-pin alıp midasbuy'a girin biraz aşağı indiğinizde 200uc(50TL) seçeneğini göreceksiniz üzerine tıklayın ve Pubg Mobile ID'nizi girip Razer Gold ile ödeme deyin ardından sizi Razer Gold'un ödemeye sekmesine atacak sitenin size verdiği e-pini oraya girip satın alın ardından ucniz oyun hesabınıza yüklenmiş olacaktır. Takıldığınız bir adım olursa yardımcı olabilirim. Bunu her ay 6262'ye mesaj atarak yapabilirsiniz. Teşekkür ediyorum.

Konuya mesaj yazamıyorum mecbur olarak düzenlemek zorunda kaldım inanmayanlar bu linkten detaylı olarak kampanyayı inceleyebilir, bunu iki aydır yapıyorum hiçbir ek ücret alınmıyor. Adı üzerinde "hediye çeki" buyrun; GameOn

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere Türk Telekom evde internet müşterisi iseniz her ay düzenli olarak ücretsiz 50TL e-pin alabilirsiniz. Kısaca anlatayım;

İnternetiniz ailenizde kimin üzerine kayıtlı ise onun numarasından ve onun TC kimlik numarası ile işlem yapacaksınız.

6262'ye "PLAYSTORE 'TC Kimlik numaranız' " yazarak gönderiyorsunuz. Ardından size bir mesaj geliyor gelen mesajın içerisinde bir kod var o kodu kopyalayın ardından internet tarayıcınıza 'playstore.com' yazın siteye Türk Telekom ile kolay giriş yapın. Sol üstteki 3 çizgiye tıklayıp hesabım bölümünden "e-pin yükle" seçeneğine tıklayın ve size mesaj olarak gelen kodu yazın. Yazdıktan sonra size site içi 50 bakiye verecek. Ardından tekrar 3 noktaya tıklayıp e-pin bölümüne girin ve istediğiniz oyuna e-pin alabilirsiniz. İstediğiniz oyunu seçip hemen satın al seçeneğine tıklayın gelen ödemeye sekmesinde "Bonus kullan" seçeneğini seçin ve oraya "50" yazın ardından bedelsiz olarak e-pin'inizi alabilirsiniz. Orada olmayan oyunlar içinse örneğin Pubg Mobile, PLAYSTORE sitesinden 50 TL Razer Gold e-pin alıp midasbuy'a girin biraz aşağı indiğinizde 200uc(50TL) seçeneğini göreceksiniz üzerine tıklayın ve Pubg Mobile ID'nizi girip Razer Gold ile ödeme deyin ardından sizi Razer Gold'un ödemeye sekmesine atacak sitenin size verdiği e-pini oraya girip satın alın ardından ucniz oyun hesabınıza yüklenmiş olacaktır. Takıldığınız bir adım olursa yardımcı olabilirim. Bunu her ay 6262'ye mesaj atarak yapabilirsiniz. Teşekkür ediyorum.
Wow wow wow.

İnternetiniz ailenizde kimin üzerine kayıtlı ise onun numarasından ve onun T.C. kimlik numarası ile işlem yapacaksınız.

6262'ye "Play Store ' T.C. kimlik numaranız' " yazarak gönderiyorsunuz. Ardından size bir mesaj geliyor gelen mesajın içerisinde bir kod var o kodu kopyalayın ardından internet tarayıcınıza 'playstore.com' yazın siteye Türk Telekom ile kolay giriş yapın. Sol üstteki 3 çizgiye tıklayıp hesabım bölümünden "e-pin yükle" seçeneğine tıklayın ve size mesaj olarak gelen kodu yazın. Yazdıktan sonra size site içi 50 bakiye verecek. Ardından tekrar 3 noktaya tıklayıp e-pin bölümüne girin ve istediğiniz oyuna e-pin alabilirsiniz. İstediğiniz oyunu seçip hemen satın al seçeneğine tıklayın gelen ödemeye sekmesinde "bonus kullan" seçeneğini seçin ve oraya "50" yazın ardından bedelsiz olarak e-pin'inizi alabilirsiniz. Orada olmayan oyunlar içinse örneğin PUBG Mobile, Play Store sitesinden 50 TL Razer Gold e-pin alıp Midasbuy'a girin biraz aşağı indiğinizde 200UC(50TL) seçeneğini göreceksiniz üzerine tıklayın ve PUBG Mobile ID'nizi girip Razer Gold ile ödeme deyin ardından sizi Razer Gold'un ödemeye sekmesine atacak sitenin size verdiği e-PIN'i oraya girip satın alın ardından ucniz oyun hesabınıza yüklenmiş olacaktır. Takıldığınız bir adım olursa yardımcı olabilirim. Bunu her ay 6262'ye mesaj atarak yapabilirsiniz. Teşekkür ediyorum.

Noldu hocam bundan mı olmuş?

Emin misiniz ücret ödenmeyecegine
Arkadasın dedigi gibi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı