Türk Telekom kurumsal faturalı hatta internet paketi alınca faturaya yansır mı?

SIRINDOSCARF

Kilopat
Yer
BURSA-BANDIRMA
Daha fazla  
Türk Telekom kurumsal hattı var babamın üzerine. Ben bunu bir Türk Telekom bayisine giderek oradan para ile yüklersem faturaya yansımaz değil mi? Faturaya yansımaması için ne yapılabilir?
Yani para yüklemekten kastım internet paketi alırsam ve bunu elde ödersem faturaya yansımaz değil mi? Ya da öyle bir şey yapabiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom kurumsal hattı var babamın üzerine. Ben bunu bir Türk Telekom bayisine giderek oradan para ile yüklersem faturaya yansımaz değil mi? Faturaya yansımaması için ne yapılabilir?
Yani para yüklemekten kastım internet paketi alırsam ve bunu elde ödersem faturaya yansımaz değil mi? Ya da öyle bir şey yapabiliyor muyum?

Bayiden ödenirse olmaz. Ama aldığın paket mobilde gözükür.

Ek paketleri bayiden alamazsınız. Mobil uygulama üzerinden veya çağrı merkezinden halledebilirsiniz. Bunun sonucunda da faturaya yansır, nakit ödenmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı