Türkiye lokasyonlu Linux hosting önerisi

the_bkp

Hectopat
Bir projem için Türkiye lokasyonlu ve uygun fiyatlı hosting firması arıyorum. 1GB RAM fazlasıyla yeterli. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Etkinhost veya Ayazhost. Ayazhost'ta HOSTİNG kuponu yeni kullanıcılarda başlangıç pakette indirim yapıyordu. Etkinhost'u 2 aydır kullanıyorum. İkisini de R10'da keşfettim. Piyasanın altında hizmet veriyorlar, YS belgeleri var ve fiyatları mükemmel. Denemenizi öneririm. VDS konusunda da öneririm iki firmayı. Bunlardan önce Kolan kullanıyordum fakat Kolan'ın limitli makinelerinden sonra bu firmalarda 2gb makineye ödediğim ücrete 6gb makine alıyorum.

OceanBilişim'den alabilirsiniz, hem fiyatı genel ortalamanın altında sayılabilir, hem de belirttiğiniz gibi Türkiye lokasyonludur. Birkaç arkadaşım çeşitli sebeplerden ötürü oradan VDS sahibiler ve herhangi bir şikayetleri olmadı.
Asla ve asla önermiyorum. Öneriniz sonucunda premium vds satın aldım fakat bağlantı kalitesi leş. Görüntünün donmasından işlem yapamıyorsunuz. Asla önermiyorum.

Son düzenleme:
OceanBilişim'den alabilirsiniz, hem fiyatı genel ortalamanın altında sayılabilir, hem de belirttiğiniz gibi Türkiye lokasyonludur. Birkaç arkadaşım çeşitli sebeplerden ötürü oradan VDS sahibiler ve herhangi bir şikayetleri olmadı.
Ben de aldım. Panel bakımdaymış ve suan ana hatlarını vir sorun nedeniyle kullanmıyorlarmış. Destek taleplerimi anında cevapladılar fiyatları da aşırı uygun ama iade etmek zorunda kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı