TurkNET ADSL ve Internet ışıkları yanmıyor

Alper22

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.
3 Ağustos'ta TurkNET'ten aldığım internet hizmeti altyapı çalışması dolayısı ile kesilmişti fakat ertesi gün geldi. Bundan sonra 9 ağustos'ta netim tekrar kesildi ve gidiş o gidiş. TurkNET'e arıza kaydı bıraktım. (her gün arıyorum). Elektrikçi bir arkadaş çağırıp evime gelen telefon kablolarını kontrol ettirdim. En son gittim AirTies 5760 modem aldım yeni belki modemdendir diye. Ama sorun hala devam ediyor. Daha başka ne yapmam gerek? Dışardan gelen telefon hattını telefona bağlayınca çal sesi gelmiyor ama tuşlara basınca tuş sesi geliyor. Bunun sebebide bildiğim kadarıyla biz ev telefonu kullanmadığımız için sadece yalın internet almıştık. Normalde 9 iş günü içinde sorun çözülmez ise taahhütlü anlaşmamı tek taraflı feshedebilir miyim acaba? Konu hakkında yapabileceğim bir şey varmı? Önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

İstediginiz zaman iptal edebilirsiniz. Sorununu Sikayetvar yazarsan daha ilgili geri dönüş yaparlar halledilmeyecek sorun degil.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı