TurkNet modem değişimi sonrası internet gelmedi

Reşit Koç

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, TurkNet'in verdiği modem yerine farklı bir router aldım. Evimde fiber internet var, son 1 haftada çok fazla kopma ve lag problemi yaşamaya başladım. TurkNet'te cihaz kısıtlaması olmadığı için, Recep beyin modem değişim videosundaki gibi kendime yeni bir router aldım. Aldığım router TP-Link AX55. tüm kurulumu videodaki gibi yaptım. Küçük fiber cihazından çıkan Ethernet kablosunu TurkNet modemi yerine aldığım cihaza taktım. Kullanıcı adı şifre girdim ve internet VID 35 yaptım ama internet gelmedi. TP-Link kurum aşamalarının doğru olduğunu söyledi. TurkNet başka cihaz yerine kendi modemimi kullanmamı kısıtlama olmamasına rağmen farklı cihaz tavsiye etmediklerini söyledi e kurulumla ilgili yardımcı olamadılar. Atladığım ya da yanlış yaptığım bir şey var mı size danışmak istedim, teşekkürler.

@TurkNet Destek Ayşegül acaba siz yardımcı olabilir misiniz?

@Recep Baltaş bey, sizin 'Türk Telekom'un Verdiği Modemi Değiştirdim! 'videonuzdaki gibi yaptım bütün aşamaları ama sonuç alamadım. Müşteri hizmetlerinden de sonuç alamadım sizin bir fikriniz var mı acaba?

En azından bu olmuyor, bilmiyoruz vs diye cevap verseniz iyi olurdu. @TurkNet Destek Ayşegül

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    111,7 KB · Görüntüleme: 23
  • 2.png
    2.png
    153,9 KB · Görüntüleme: 15
  • 3.png
    3.png
    143,8 KB · Görüntüleme: 20
  • 4.png
    4.png