TYT-AYT Matematik net sayısı kaç ayda yükselir?

Mehmet2839

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, sınava benim için 1 yıl 3 ay var araştırırken forumda 6 ayda TYT AYT 20 net olur mu diye sormuş birisi. Cevaplarda da bazıları zor demiş gerçekten 6 ayda 20 net yapmak zor mu daha yeni başlayacağım bende sayısal alanım. Onun için sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sınava benim için 1 yıl 3 ay var araştırırken forumda 6 ayda TYT AYT 20 net olur mu diye sormuş birisi. Cevaplarda da bazıları zor demiş gerçekten 6 ayda 20 net yapmak zor mu daha yeni başlayacağım bende sayısal alanım. Onun için sordum.

20 net arttırmaktır o,20 net yapmak o kadar da zor değil hatta hiç değil okuduğunu anlıyorsan bazı çıkarımlar yapabiliyorsan 30 neti kolaylıkla yaparsın zaten (TYT için).

Sınav anına,heyecana,strese, o anki hava sıcaklığı bile senin netini etkiler.Bunları düşüneceğine 1 yıl 3 ay max verimde çalış.Gerisi gelir.

AYT Mat 2.5 ayda çok rahat biter, TYT zamanla gelişir zaten kolay.

Hocam ben daha bu sene girdim YKS'ye. Bütün sene TYT'de 35-45 civarı net yapıyordum, AYT'de 20-25 civarında yapıyordum. Son ay Full ders çalıştım, çıkmış soruları ve bir sürü deneme çözdüm. YKS'de 60 TYT, 35AYT yaptım ve şu an istediğim mühendisliği okuyorum. İmkansız diye bir şey yok. Ben bile inanmıyordum son ana kadar.

Hocam ben daha bu sene girdim YKS'ye. Bütün sene TYT'de 35-45 civarı net yapıyordum, AYT'de 20-25 civarında yapıyordum. Son ay Full ders çalıştım, çıkmış soruları ve bir sürü deneme çözdüm. YKS'de 60 TYT, 35AYT yaptım ve şu an istediğim mühendisliği okuyorum. İmkansız diye bir şey yok. Ben bile inanmıyordum son ana kadar.
Bende bilgisayar mühendisligi istiyorum onunda neti cok yüksek ondan sordum bende

Geri
Yukarı