TYT'yi 3 ayda bitirmek

thatif

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhabalar 10. sınıfım, normal dereceli bir Anadolu Lisesinde okumaktayım.

Şimdi size iki soru yönelteceğim;​

1-) Yazın başından sonuna kadar yani 3 ayda günde 4-5 saat çalışarak TYT biter mi?

2-) TYT'ye nereden, nasıl çalışmalıyım? Kurslar veya dershaneler bunun için herhangi bir şey yapıyor mu yaz kursu gibi? Özellikle bu soru benim için çok önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu kapasiten ile ilgili bi şey eğer konuları hatırlıyosan az çok aklında kalmışsa rahat bitirirsin
benim bildigim kadarıyla o yıl üni sınavına hazırlanacak veya 11. sınıf öğrenciler için yaz kursları oluyo ama bu değişkenlik gösterebilir
eğer kurs yoksa youtubedan çalışabilirsin güzel kaynaklar var ben üniye gitmeme rağmen aldığım bazı dersleri youtubedan izliyorum

bu kapasiten ile ilgili bi şey eğer konuları hatırlıyosan az çok aklında kalmışsa rahat bitirirsin
benim bildigim kadarıyla o yıl üni sınavına hazırlanacak veya 11. sınıf öğrenciler için yaz kursları oluyo ama bu değişkenlik gösterebilir
eğer kurs yoksa youtubedan çalışabilirsin güzel kaynaklar var ben üniye gitmeme rağmen aldığım bazı dersleri youtubedan izliyorum
Youtube playlistlerinden çalış diyorsun he

Geri
Yukarı