UA lise nedir?

AzReAl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, UA liseye kayıt olan ya da bilgi sahibi olan arkadaşımız varsa bilgi verebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Taraftar grubu kötü bi geçmişiniz falanmı var ne oldu ?
Kötü bir geçmişim yok ama gereksiz buluyorum. Çoğunlukla gereksiz insanlar oluyor içinde. Sıkı bir Galatasaray taraftarı olarak söyleyebilirim ki Galatasaray'ın üstünden geçinen takıma faydasından çok zararı olan bir grup. Herhangi bir yıldız transferi oluyor Galatasaray atkısından önce UA atkısı takılıyor. UA, Galatasaray'ı temsil ediyor diyebilirsiniz ama bence etmiyor.

Ha bir de gereksiz holiganlık var. Tabii yine de kendi fikriniz ama bana sorarsanız katılırsanız ileride pişman olursunuz gibi.

Kötü bir geçmişim yok ama gereksiz buluyorum. Çoğunlukla gereksiz insanlar oluyor içinde. Sıkı bir Galatasaray taraftarı olarak söyleyebilirim ki Galatasaray'ın üstünden geçinen takıma faydasından çok zararı olan bir grup. Herhangi bir yıldız transferi oluyor Galatasaray atkısından önce UA atkısı takılıyor. UA, Galatasaray'ı temsil ediyor diyebilirsiniz ama bence etmiyor.

Ha bir de gereksiz holiganlık var. Tabii yine de kendi fikriniz ama bana sorarsanız katılırsanız ileride pişman olursunuz gibi.
Hayır tabiki holiganlığın bu dünyada iyi birşey olduğunu söyleyen kişinin aklından şüphe duymak lazım bana bir takım yüzünden kavga etmek çok saçma geliyor ama uA lise gördüğüm kadarıyla iyi yardım sever bir kuruluşa benziyordu ama bazı kişiler buraları arkadaş bulma yeri sanıyor tabiki öyle şeyler kötü sonuçlara yer aciyor

Yeni konular

Geri
Yukarı