Çözüldü Unreal Engine 5 kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cemil1973

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben Unreal Engine 5 öğrenmeye başladım ve bugün ilk defa programı kurdum hiçbir sorun yoktu ve programda en ufak bir kasma donma olmuyordu ancak bilgisayarımın fan sesini arttırıyordu doğal olarak. İlerleyen saatlerde bilgisayarı kapatıp açtım ve tekrar Unreal'ı çalıştırdığımda şimdi fan sesi yok ama uygulama donmaya başlıyor. Bir çözümünü bilen var mı acaba?

Çözüm
Buna ek olarak sistem özelliklerinizi de yazabilirseniz daha fazla yardımcı olabiliriz/olurlar.

Laptop kullanıyorum ama hibrit modunda normalde. Şu an birkaç programdan daha dusuk FPS aliyorum bir şeyler deneyeceğim olursa yazarim.
Sistem ozelliklerim
RTX 4060
32 GB RAM
Ryzen 7 7840HS
Windows 11

Konuyu hallettim arkadaşlar güç kablosunda sorun varmış. FPS'i kısıtlıyordu şu an problem yok
Buna ek olarak sistem özelliklerinizi de yazabilirseniz daha fazla yardımcı olabiliriz/olurlar.

Laptop kullanıyorum ama hibrit modunda normalde. Şu an birkaç programdan daha dusuk FPS aliyorum bir şeyler deneyeceğim olursa yazarim.
Sistem ozelliklerim
RTX 4060
32 GB RAM
Ryzen 7 7840HS
Windows 11

Konuyu hallettim arkadaşlar güç kablosunda sorun varmış. FPS'i kısıtlıyordu şu an problem yok

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı