Uygun fiyatlı 2.el monitör tavsiyesi

Yani Max 3000ve 3400 arası daha fazla yok elimde şu anda.

Daha ekran kartıda almadım onu da almam gerektiği için.

bunu alın geçin hocam buda inceleme videosu hocam monitor çok iyi 23.8 inç 144 Hz ghosting yok ölü piksel yok IPS panel hareket kabiliyeti varsa videoda söylemişlerdir bilmiyorum ama vardır herhalde bunu alın kesinlikle.

Yani Max 3000ve 3400 arası daha fazla yok elimde şu anda.

Daha ekran kartıda almadım onu da almam gerektiği için.

Bir de hocam ekran kartıda alacağım dedinizde sistem topluyorsunuz herhalde bütçeniz ne kadar size özel sistem toplayayım veya hazır önereyim.

bunu alın geçin hocam buda inceleme videosu hocam monitor çok iyi 23.8 inç 144 Hz ghosting yok ölü piksel yok IPS panel hareket kabiliyeti varsa videoda söylemişlerdir bilmiyorum ama vardır herhalde bunu alın kesinlikle.

Bir de hocam ekran kartıda alacağım dedinizde sistem topluyorsunuz herhalde bütçeniz ne kadar size özel sistem toplayayım veya hazır önereyim.

Sistemi 2. el ama garantili şekilde aldım İtopya'dan alınmış ve NFT işi için kullanmışlar 5600X işlemcili M.2 SSD 16 GB RAM tek sıkıntısı 1030u var onu deiştireceğim 3060 Ti veya RX 6700 XT düşünüyorum.

Sistemi 2. el ama garantili şekilde aldım İtopya'dan alınmış ve NFT işi için kullanmışlar 5600X işlemcili M.2 SSD 16 GB RAM tek sıkıntısı 1030u var onu deiştireceğim 3060 Ti veya RX 6700 XT düşünüyorum.

İşlemci güzel M.2 SSD var iyi 16 GB RAM yeterli şu an yetmezse ileride değiştirirsiniz ekran kartı için bütçeniz ne kadar.

Param Güvende'yle her yerden getirtirim sıkıntı yok Letgo içinde Tekirdağ tüm ilçelere gidebilirim.

buna bakın hocam Param Güvende ile alabilirsiniz yazıyor açıklamada garantili çok temiz daha fazla yükselirseniz söyleyin.

buna bakın hocam Param Güvende ile alabilirsiniz yazıyor açıklamada garantili çok temiz daha fazla yükselirseniz söyleyin.

Bunu da alabilirsiniz 3070 ama 3070 8 GB 6700 XT 12 GB ama yine de 3070'de DLSS var bence 3070 https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ustu-evga-xc3-ultra-rtx-3070-1172650753/detay

Son düzenleme:

Geri
Yukarı