V fren bisiklete disk fren takılır mı?

ayberkqwt

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba elimde eski bir bisikletim var şu anlık durumum o kadar iyi olamadığı için değişim yapmam, değişim yapin demeyin. Ben bu bisikleti temizleyip bakimlarini yapacağım ve V fren bir bisiklet, bu bisiklete hidrolik fren olur mu? Olursa takmak istiyorum. Fotoğraflari da koyuyorum.

IMG_20240507_224330_896.jpg

IMG_20240507_224332_932.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkada disk fren yeri var fakat önde yok buna uygun ön maşa lazım, buna ek olarak arkadaşın dediği gibi uyumlu bir janta ihtiyacın var. Ek olarak düzgün bir hidrolik sete vereceğin para ile bisiklet bile alabilirsin diye düşünüyorum. Mekanik disk için bile masraf etmeni önermiyorum ben.
Disk uyumlu maşa, iki jant, hidrolik set için yapacağın masrafı araştırırsan muhtemelen sıfır veya ikinci el olarak model yükseltme yoluna gideceksindir zaten.

Arkada disk fren yeri var fakat önde yok buna uygun ön maşa lazım, buna ek olarak arkadaşın dediği gibi uyumlu bir janta ihtiyacın var. Ek olarak düzgün bir hidrolik sete vereceğin para ile bisiklet bile alabilirsin diye düşünüyorum. Mekanik disk için bile masraf etmeni önermiyorum ben.
Disk uyumlu maşa, iki jant, hidrolik set için yapacağın masrafı araştırırsan muhtemelen sıfır veya ikinci el olarak model yükseltme yoluna gideceksindir zaten.
Ek olarak yeni veya temiz kullanılmış bir bisiklet bulursan al çünkü o zaman bisikletin keyfine varacaksın. İlk defa sıfır aldığımda bisikletin yolda akıp gidişine şaşırmıştım ki çok kaliteli bir şey de almamıştım.

Disk fren yeri kadroda var jantta yok.
"buna ek olarak arkadaşın dediği gibi uyumlu bir janta ihtiyacın var"
Bir dememe takıldın sanırım, senin için iki olsun :)

Yeni konular

Geri
Yukarı