Çözüldü VAC banlı hesaptan aile paylaşımı yapılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ALUU

Kilopat
Daha fazla  
VAC banlı hesaptan aile paylaşımı yapıp kendi hesabımda oynasam bir sorun çıkar mı? Büyük ihtimalle bir sorun olacağını sanmıyorum ama merak ettim güvenlik açısından sonra bir problem yaşamak istemiyorum.

Çözüm
VAC yasağına sahip oyunları paylaşamıyorsunuz. Yani VAC ban yediğiniz oyunu, aile paylaşımı ile başka hesapta oynayamazsınız. CS2 için diyorsunuz muhtemelen, diğer hesaptan satın almanız gerek. İlgili durum Steam'in Valve Anti-Cheat makalesine yazıyor.
  • "Kütüphaneniz başkaları tarafından hile yapmak için kullanılırsa Aile Paylaşımı ayrıcalıklarınız iptal edilebilir ve hesabınıza VAC yasağı verilebilir. Ayrıca, VAC yasağına sahip oyunlar hesaplar arasında paylaşılamaz."
VAC yasağına sahip oyunları paylaşamıyorsunuz. Yani VAC ban yediğiniz oyunu, aile paylaşımı ile başka hesapta oynayamazsınız. CS2 için diyorsunuz muhtemelen, diğer hesaptan satın almanız gerek. İlgili durum Steam'in Valve Anti-Cheat makalesine yazıyor.
  • "Kütüphaneniz başkaları tarafından hile yapmak için kullanılırsa Aile Paylaşımı ayrıcalıklarınız iptal edilebilir ve hesabınıza VAC yasağı verilebilir. Ayrıca, VAC yasağına sahip oyunlar hesaplar arasında paylaşılamaz."

Son düzenleme:
Çözüm
VAC yasağına sahip oyunları paylaşamıyorsunuz. Yani VAC ban yediğiniz oyunu, aile paylaşımı ile başka hesapta oynayamazsınız. CS2 için diyorsunuz muhtemelen, diğer hesaptan satın almanız gerek. İlgili durum Steam'in Valve anti-cheat makalesine yazıyor.
  • "kütüphaneniz başkaları tarafından hile yapmak için kullanılırsa aile paylaşımı ayrıcalıklarınız iptal edilebilir ve hesabınıza VAC yasağı verilebilir. Ayrıca, VAC yasağına sahip oyunlar hesaplar arasında paylaşılamaz."

Yok hayır Project Zomboid için sordum, şu an paylaştım bir sorun yok gibi.

Ban yemezsiniz fakat VAC yediğiniz oyunlar aile paylaşımında kullanılamıyor. Ben VAC yedim ardından aile paylaşımıyla yedek hesabımdan oynamaya başladım tüm oyunları bir sıkıntı görmedim bazen DLC kullanımında sorun çıkartıyor ama bu yeni beta özelliğinde sorun çıkartmıyormuş sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı