VakıfBank ve Ziraat Bankası ile ücretsiz EFT ve havale nasıl yapılır?

milenyum0

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Bazı sebeplerden dolayı ziraat ve/veya Vakıfbank hesap açmam gerekiyor. Diğer bankalara ücretsiz EFT ve havale nasıl sağlarım? Yöntemini bilen var mı? Enpara Papara garanti ve TEB ile ücretsiz bu işlemi yapabiliyorum ancak devlet bankasında bu pek mümkün değil ya da ben bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ziraat ten FAST ile gönderebiliyorsunuz diye biliyorum.
Soru o değil ki ? Soruya gelecek olursak Tosla hesabı açıp parayı oraya Ziraat banka kartınızdan yükleyip diğer banka hesaplarınıza çekebilirsiniz. Bu işlemlerde ne banka kartından parayı hesabınıza çekerken nede çektiğinizi parayı dilediğiniz bir hesaba atarken para ödemiyorsunuz. Diğer türlü devlet bankasından istediğiniz hesaba para göndermek için ücret ödememenin bir yolu yok ancak maaş müşterileri bu ücreti ödemezler.

Soru o değil ki? Soruya gelecek olursak Tosla hesabı açıp parayı oraya ziraat banka kartınızdan yükleyip diğer banka hesaplarınıza çekebilirsiniz. Bu işlemlerde ne banka kartından parayı hesabınıza çekerken ne de çektiğinizi parayı dilediğiniz bir hesaba atarken para ödemiyorsunuz. Diğer türlü devlet bankasından istediğiniz hesaba para göndermek için ücret ödememenin bir yolu yok ancak maaş müşterileri bu ücreti ödemezler.

Yüklemenin bir limiti yoksa mantıklı.

@milenyum0, ziraat uygulamasında Online görüşme ile müşteri olursanız EFT, kart aidatı gibi ücretlerin alınmayacağı belirtiliyor.

Ziraat hesabım var maalesef. VakıfBank'ta geçerli mi acaba bu yöntem.
Yorumlarınız için teşekkürler.

7/24 tüm bankalardan EFT havale işlemi yapabilirsin. Mesai saatleri dışında yani cumartesi pazar günleri hafta içi 5'den sonra Fast ile günlük 2000TL yapabilirsin mesai saatlerinde sınır yok.

7/24 tüm bankalardan EFT havale işlemi yapabilirsin. Mesai saatleri dışında yani cumartesi pazar günleri hafta içi 5'den sonra Fast ile günlük 2000TL yapabilirsin mesai saatlerinde sınır yok.
Ücretsiz olarak yapılmıyor maalesef.
Yüklemenin üst limiti 50 bin TL tabii ki yüksek hacimli işlemler yapıyorsanız bu yöntemi seçmeyin güvenlik blokesi yiyebilirsiniz.

Yüksek hacimli olabilir bazı durumlarda. Bu konuda Enpara ve Papara ilişkisini çok seviyorum. Devlet bankaları için de bir çözüm olsaydı keşke. Yorumlarınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı