Verbatim 1TB VI550 S3 SATA 3.0 SSD alınır mı?

Bütçe
1800

AlperCntrk35

Decapat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Verbatim 1TB Vi550 S3 SATA 3.0 SSD
Vatan Bilgisayar'dan başlıktaki SSD modelini almayı planlıyorum herhangi kronik sorunu var mıdır? Kullanan arkadaşlar varsa nasıldır iyi midir öğrenmek istedim bunun dışında önerebileceğiniz farklı modeller var mıdır?

Vatan Bilgisayar'dan başlıktaki SSD modelini almayı planlıyorum herhangi kronik sorunu var mıdır? Kullanan arkadaşlar varsa nasıldır iyi midir öğrenmek istedim bunun dışında önerebileceğiniz farklı modeller var mıdır?
Flash belleği vardı aynı markanın bende.İyiydi güzeldi bana yetiyordu ama ssd modelinde sorun var mıdır bilmiyorum.Ama bu ssd modelini öneririm.

Flash belleği vardı aynı markanın bende. İyiydi güzeldi bana yetiyordu ama SSD modelinde sorun var mıdır bilmiyorum. Ama bu SSD modelini öneririm.

Ben SSD'yi oyun oynamak için alıyorum saatlerce oynadığım oluyor sıkıntı yaratmaz değil mi çünkü maddi olarak sıkıntım var.

PNY SSD sıkıntı yaratmaz. Ama verbatim ile alakalı SSD'yi bilmiyorum.

Az önce bu platformda ki yorumlarına baktım cidden fiyatına göre çok çok iyi yorumlar var ben fiyatı ucuz olunca biraz şüphelendim ancak almayı düşünüyorum şu anda çünkü bu zamana kadar baktıklarım arasında en iyi yorumlara sahip teşekkür ederim öneri için.

Az önce bu platformda ki yorumlarına baktım cidden fiyatına göre çok çok iyi yorumlar var ben fiyatı ucuz olunca biraz şüphelendim ancak almayı düşünüyorum şu anda çünkü bu zamana kadar baktıklarım arasında en iyi yorumlara sahip teşekkür ederim öneri için.

Hocam aldın mı aldıysan memnun musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı