VG279Q1A içindeki köpükler olmadan garanti kabul eder mi?

MiniRayss02

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci + Editör
Monitör
VG279Q1A
Monitörün kutusu sığmadığından içindeki beyaz köpükleri atmışım ve yarın İtopya outlet mağazasına garanti için götüreceğim aldığım belgeler ile. Sizce köpüğü olmadan düz kutu ile kabul ederler mi? Yakınlarıma sorduğumda eder, köpüğü ne yapsın adamlar demişti fakat bana göre monitörü kutusuna koyamayacağımdan dolayı kabul etmezler gibi düşünüyorum. Satın Alalı şubat gibi almıştım hatta şu konuda da arızasını belirtmiştim. İtopya ASUS garanti süresi ne kadar sürer?

Hocam, kabul ederler bence köpüğü çoğu yerden bulurlar zaten.
Bu arada sormak istiyorum, ghosting yüzünden mi iade ediyorsunuz?
İade değil değişim mesajımın son kısmında konu belirttim arızası orada.

Şansını dene bence. Fatura kutudan daha önemli, kutu sana özel değil.
Hocam ürünü ASUS vermeyeceğim işte, İTOPYA nın kendisine vereceğim o yüzden tırsıyorum kabul etmezler diye. Sizce kutuyu götüreyim mi? Yoksa sadece monitör power ve faturaları vs. ? Arabayla götüreceğim bu arada, Metro ile de alıp eve götüreceğim. Eminönü taraflarında işim var abim araba ile uğrarız dedi diye yarın götüreceğim.

İade değil değişim mesajımın son kısmında konu belirttim arızası orada.

Hocam ürünü ASUS vermeyeceğim işte, İTOPYA nın kendisine vereceğim o yüzden tırsıyorum kabul etmezler diye. Sizce kutuyu götüreyim mi? Yoksa sadece monitör power ve faturaları vs. ? Arabayla götüreceğim bu arada, Metro ile de alıp eve götüreceğim. Eminönü taraflarında işim var abim araba ile uğrarız dedi diye yarın götüreceğim.
Sorun olmaz. Faturasını göster, kutusuna gerek yok bence. İstanbul'da dikkat edin kendinize.

Sorun olmaz. Faturasını göster, kutusuna gerek yok bence. İstanbulda dikkat edin kendinize.
Ben kutusunu ne olur ne olmaz diye şirket arabasının bagajına atayım ve almayı da unutmayayım :D

İş salı gününe yattı maalesef :D Umarım kabul ederler ya, şirket arabalarının hepsi arızalıymış. Bizim bindiğimizin lastik bilyeleri dağılmış ses yapıyor vs. Diğerlerinin ise motorları falan gitmiş hepsi aynı anda olmuş ilginç şekilde. Arvento dan kontrol ettim gerçekten de hepsi sanayide. Sadece Doblo var 1 tane oda kaputu sallanıyor giderken kendine hayrı yok :D Her neyse. İyi formlar herkese.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı