Vlog İçin 1000-3000 TL Arası Kamera Önerisi

• Konuyu başlatan M3K0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 3B

M3K0

Hectopat
Daha fazla  
Herkese Techno günler dilerim arkadaşlar.

Vlog tarzı kayıtlar için belirttiğim fiyat aralığında aradığım özellikleri şunlar olan kamera önerilerinizi bekliyorum ;

Özellik 1: Led panelinin 180 derece dönmesi vlog çekimi sırasında kadrajı görmem açısından.

Özellik 2: Minimum 128Gb hafıza kartı desteği.

Özellik 3: Araştırdığım kadarı ile sürekli hareket halinde olacağı için kamera aşırı hareketten dolayı görüntü bozulmaması için yüksek FPS değeri ile çekim yapabilen bir kamera.

Özellik 4: Mikrofon girişinin bulunması kendi mikronu olan kameraların ses kalitesi berbat.

Telefonum S7 Edge kendisi 4k çekim yapabiliyor ve 256Gb'a kadar da yüksek hızlı microSD desteği var böyle bir kamera yerine böyle bir Gimball alsam hangisi daha mantıklı olur ? Gimball: Dji Osmo Mobile en ucuz fiyat burada | Fotografium.com

Son düzenleyen: Moderatör:
CES 2017 çekimlerinin tamamını Osmo ve S7 edge ile yaptım. Mikrofon da takılabiliyor ama Gimbal'a takılı ike ses jakı bloke ediliyor, bilgin olsun. Ek kamera alma. Telefon en iyi cihazlardan biridir. Ha illa bir şeyler alacaksan GoPro alabilirsin. Geniş açısı sayesinde neyi çektiğini görmen çok da şart değil.

CES 2017 çekimlerinin tamamını Osmo ve S7 edge ile yaptım. Mikrofon da takılabiliyor ama Gimbal'a takılı ike ses jakı bloke ediliyor, bilgin olsun. Ek kamera alma. Telefon en iyi cihazlardan biridir. Ha illa bir şeyler alacaksan GoPro alabilirsin. Geniş açısı sayesinde neyi çektiğini görmen çok da şart değil.
Recep abi 24 saatlik ceza almıştım ondan cevaplayamadım kusura bakma. Kafama takılan mikrofon nasıl takılıyor abi bu cihaza. Bir de gimballsız video çekimlerinde vardı sanırım. Örneğin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani mikrofon kalitesi bu mu ? Ekstra mikrofonsuz yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı