Vücut ve sakal için tıraş makinesi önerisi

Hermanoo

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
İşim gereği 2 günde bir sakal tıraşı olmam gerekiyor ve jilet suratımı çok tahriş ediyor hem sakal için hem vücut için tıraş makinesi önerilerinizi bekliyorum. Vücut için daha önce t bıçaklı makineler kullandım pratik oluyordu güzel alıyordu ama sakal da sıfır almıyor dolayısıyla. F/P cihaz önerilerinizi bekliyorum.

Philips mg7736. her türlü işte kullanabileceğiniz muhteşem, ömürlük bir cihaz. Önceki modelimi 6 yıl kullandıktan sonra bataryası sizlere ömür oldu, batarya değişimine üşendiğim için yenisini söyledim.

Vücut ve sakal beraber kullanınca mikrop yapabilir. Koltuk altına, genitale sürdüğün şeyi suratına sürmemeni tavsiye ederim.
farklı başlıklarda olunca sorun olacağını sanmıyorum hocam, vücuttan kastım genital değil, kol bacak göğüs

bu ürün çok masraflı duruyor 3 4 ayda bir başlık değiştirme derdi vs

Philips mg7736. her türlü işte kullanabileceğiniz muhteşem, ömürlük bir cihaz. Önceki modelimi 6 yıl kullandıktan sonra bataryası sizlere ömür oldu, batarya değişimine üşendiğim için yenisini söyledim.
bunun biraz daha uygun yollusu yokmudur acaba ya :)

farklı başlıklarda olunca sorun olacağını sanmıyorum hocam, vücuttan kastım genital değil, kol bacak göğüs

bu ürün çok masraflı duruyor 3 4 ayda bir başlık değiştirme derdi vs

bunun biraz daha uygun yollusu yokmudur acaba ya :)
Alt modellerine bakabilirsiniz. Dış kaplama ve başlık sayısı dışında pek farkları yok.

Geri
Yukarı