Kitap Watchmen çizgi roman 333 TL!

Hocam bana kuşe değil, normal kitap sayfası kağıdı gibi geldi. Bir de kitabın ön yüzünün belli kısımları ezilmiş.
Eki Görüntüle 2195574
Sizce iade etmeli miyim? Ezik tarafları ilk 50-60 (?) sayfadan sonra pek hissedilmiyor.

Ekleme: Desteğe Gmail attım, iade edebilirsiniz derse ederim, edemezsiniz derse de çok uğraşmam.
Sana yeni baskılardan gelmiş büyük ihtimal, sayfalar kuşe değilse eğer. Neyse bedava sirke baldan tatlıdır :D

Sana yeni baskılardan gelmiş büyük ihtimal, sayfalar kuşe değilse eğer. Neyse bedava sirke baldan tatlıdır :D
Benim asıl derdim zaten kuşe olup olmaması değil. Asıl derdim şans işi olması. Aynı paraya bir tanesi kuşe diğeri normal kağıt olması koyuyor sadece bana. Daha ucuza ödemiş olsam dert olmazdı benim için.

Aslında diğer baskısı bozuk kitabı ucuzdan satsam mantıklı olur. (Bugün 2. ürün de ulaştı, o da düz kağıt sayfalardan.). Yarın bir gün pat diye amazon ezilmiş kitabı geri ister mi diye satmaktan da korkuyorum biraz. Ama yapmazlar herhalde öyle bir şey, müşteri hizmetleri iade etmenize gerek yok demişti çünkü.

Benim asıl derdim zaten kuşe olup olmaması değil. Asıl derdim şans işi olması. Aynı paraya bir tanesi kuşe diğeri normal kağıt olması koyuyor sadece bana. Daha ucuza ödemiş olsam dert olmazdı benim için.

Aslında diğer baskısı bozuk kitabı ucuzdan satsam mantıklı olur. (Bugün 2. ürün de ulaştı, o da düz kağıt sayfalardan.). Yarın bir gün pat diye amazon ezilmiş kitabı geri ister mi diye satmaktan da korkuyorum biraz. Ama yapmazlar herhalde öyle bir şey, müşteri hizmetleri iade etmenize gerek yok demişti çünkü.
Yok be ne isteyecekler tekrar. Amazon'un çok sık yaptığı bir şey, hasarlı kitabı hediye etmek. Çünkü sen kitabı iade etsen bile, ürünlerin toplandığı bir çöplüğe gidecek.

290a düşmüş daha da düşer mi acaba yoksa zamdan onceki indirim mi ki?
290 çok iyi fiyat direkt al.

Geri
Yukarı