WhatsApp "bu hesabı kullanmanız için resmi WhatsApp uygulaması kullanmanız gerekiyor" uyarısı

SadMaster

Hectopat
Daha fazla  
Rooutlu Xiaomi cihazımdan iPhone 11 cihazına geçiş yaptım. Xiaomi cihazımda WhatsApp ugulamasını sorunsuz kullanırken App Store üzerinden indirdiğim WhatsApp'a giriş yapmak istediğimde bu hesabı kullanmak için resmi WhatsApp uygulamanızın olması gerekiyor uyarısı alıyorum. İki cihazımda da uygulamayı sildim WhatsApp hesabımı kaldırdım, iki cihazı da fabrika ayarlarına sıfırladım ama nafile çözüme ulaşamadım. Xiaomi'de sorunsuz bir şekilde açılıyor ama iPhone cihazımda WhatsApp'a giriş yapamıyorum aynı hatayı alıyorum. Bir ay önce iPhone cihazıma doğrulama için SMS kodu gelmeden eklediğim fotoğraftaki uyarı gelirken şu an SMS kodu geliyor fakat yine aynı uyarı mesajını alıyorum. Sorunun çözümü için çok kez mail attım ama otomatik bot mesajları hiçbir şekilde yardımcı olamadı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

resim_2023-09-24_180929494.png

Ayni sorunu ben de yasiyorum. 1 ay gecti. Açıldı 4 gun sonra baska bir telefondan açıldı uyarisi geldi. Sonra yine bu sorun oldu toplamda 2 aydan fazladir WhatsApp'i kullanamiyorum. Sadece Xiaomi'de aciliyor. Baska hiçbir şeyde acilmiyor. Baska numara benim Samsung'da aciliyor. Saçma sapan bir dongu olmus. Musteri temsilcisi yok.
Yaziklar olsun WhatsApp gibi kurumsal bir firmaya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözebildiniz mi sorunu aynı sorunu 1 haftadır ben de yaşıyorum. Hep botlar cevap veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı