WhatsApp "giriş yapmak için resmi uygulamaya sahip olmanız gerekir" hatası

ebacanavarıpc

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar WhatsApp'ı hiçbir şekilde açamıyorum. Başka siteden APK indirdim, kendi sitesinden APK indirdim, App Gallery'den indirdim her türlü kod onayladıktan sonra fotoğraftaki hata ile karşılaşıyorum. Ne yapabilirim? Kısa süre içerisinde yardıma ihtiyacım var.

Bir sıkıntı daha var, fazladan konu açmamak için söylüyorum bir ara telefona şununla aç diye Bluetooth dosya yöneticisi PDF falan bir sürü uygulama çıktı bildirim olarak reddettim fakat peş peşe hep gelmeye başladı. En az dikkatimi çeken Bluetooth olur diye onu seçtim bu sefer de (genelde internet açarsam oluyor) hep Bluetooth açıldın mı diye bildirim gelmeye başladı, kapatamadım.
Bu iki konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240221_164741_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20240221_164741_com.whatsapp.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 273
Hocam ben çözdüm sonunda neredeyse çoğu kişide varmış bu hata uğraştım bende işe yaradı.
İlk olarak telefondan tüm WhatsApp uygulamalarını kaldırın sonra uygulama yöneticisine girin orada WhatsApp yazın bir tane WhatsApp daha var. Onu da silin yani ben WhatsApp'ı silmeme rağmen orada gizli bir tane vardı. Onu da sildim. WhatsApp uygulaması olmadığınında emin olduğunuzda gidip WhatsApp'ına giriş yapabilen birini bulun. Ondan size WhatsApp'ı göndermesini isteyin. Ben share me ile attım sonra oradaki APK'yi telefonunuza kurun tamamdır. Giriş yapabileceksiniz inşallah sizde de işe yarar.

Aynı sorunu iphone'da yaşıyorum. Hem businnes hem normal whatsapp ile denedim aynı uyarıyı veriyor. Bir ara modlu wp kullandım ama şu an normal WP kullanıyorum. İşin garibi android telefonumda logoff login olabiliyorum fakat geçiş yapmak istediğim iphone'da login olamıyorum bu uyarıyı veriyor.

Geri
Yukarı