Çözüldü WhatsApp kodu bozuk telefona geldiği için koda ulaşılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Android

Mirzaep

Hectopat
Merhaba, eski Samsung telefonum yere düştü ve ekranı kırıldı. Başka bir telefondan WhatsApp'a girmeye çalışıyorum fakat gelen onay kodu ekranı kırık olan telefonda olduğu için koda ulaşamıyorum dolayısıyla da giriş yapamıyorum.

Yardım edebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, eski Samsung telefonum yere düştü ve ekranı kırıldı. Başka bir telefondan WhatsApp'a girmeye çalışıyorum fakat gelen onay kodu ekranı kırık olan telefonda olduğu için koda ulaşamıyorum dolayısıyla da giriş yapamıyorum.

Yardım edebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, WhatsApp'a giriş yaparken girdiğin telefon numarasına kod yolluyor SIM kartı çıkarıp başka telefona takarak denerseniz kod oraya gelecektir.

SIM kartını giriş yaptığın telefona tak.

SIM kartım şu an kullandığım telefona takılı zaten. Kodu SMS olarak yollamıyor, eski telefondaki WhatsApp ekranında gösteriyor. Telefonumun ekranı da çalışmadığı için kodu göremiyorum maalesef. Tek çarem bozuk ekranı yaptırmak mıdır?

SIM kartım şu an kullandığım telefona takılı zaten. Kodu SMS olarak yollamıyor, eski telefondaki WhatsApp ekranında gösteriyor. Telefonumun ekranı da çalışmadığı için kodu göremiyorum maalesef. Tek çarem bozuk ekranı yaptırmak mıdır?
Bir telefoncuya yada bilgisayarcıya götürün telefonun ekranını belki bilgisayara yansıtabilirler.
O da olmazsa tek çözüm o gibi görünüyor.

Evet. Öyle duruyor.

Geri
Yukarı