Windows 10 Home SL sistem kasıyor

barancil

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Acer marka laptop kullanıyorum Windows 10 Home SL mevcut fakat çok yavaş ve donuyor. Aşağıda PC donanımlarını yazacağım. Sizce Win8.1'e geçmek mantıklı olur mu? Bana göre daha kullanışlı geliyor oyun ve gündelik PC performansı istiyorum.

Acer Aspire F5 573.
İşlemci: Intel i5 7200U CPU 2, 50GHz 2, 70GHz.
64 Bit, 8 GB RAM.
Intel Graphics 620 8 GB ekran kartı.
1TB HDD hafıza.

Eğer yanlış bilgi verip bir şey yazdıysam affola pek hakim değilim laptop bu arda 7 8 senelik ama fazla kullanılmadı.

Hocam teşekkür ederim fakat bunu yapamam fiziksel bir uğraş istemiyorum. Win8.1'den verim alır miyim acaba.

8.1 geçseniz bile artık güncelleme almıyor biliyorsunuzdur HDD olduğu için normal bir şekilde yavaş Windows Vista, 7 HDD ile uyumlu gidiyor Windows 10 da HDD kullanıyordum disk kullanımı fazla olduğu zaman zaten takılıyordu geç açılıyordu 8.1 de biraz daha optimize hissedersin gibi.

8.1 geçseniz bile artık güncelleme almıyor biliyorsunuzdur HDD olduğu için normal bir şekilde yavaş Windows Vista, 7 HDD ile uyumlu gidiyor Windows 10 da HDD kullanıyordum disk kullanımı fazla olduğu zaman zaten takılıyordu geç açılıyordu 8.1 de biraz daha optimize hissedersin gibi.
Hocam inan derdim sadece biraz oyun ve gündelik PC kullanımı için bu kasma donma illallah ettirdi verim alacaksam hemen geçeyim

Hocam inan derdim sadece biraz oyun ve gündelik PC kullanımı için bu kasma donma illallah ettirdi verim alacaksam hemen geçeyim.

Verim alırsın almazsın emin değilim ama oyun içinse crakten başka Epic Games'te haziran 24'ten sonra sana veda eder Steam zaten veda etti.
8.1 HDD testi 42 saniye.
10 HDD testi 1 dakika 6 saniye.
Geçmek sana kalmış umarım yakın zamanda eline SSD geçer Allah harddisklerden kurtarsın :D

1715199795064.png

Verim alırsın almazsın emin değilim ama oyun içinse crakten başka Epic Games'te haziran 24'ten sonra sana veda eder Steam zaten veda etti.
8.1 HDD testi 42 saniye.
10 HDD testi 1 dakika 6 saniye.
Geçmek sana kalmış umarım yakın zamanda eline SSD geçer Allah harddisklerden kurtarsın :D

Eki Görüntüle 2190539

Bu kadarı yeterli sanırım 😂 teşekkürler umarım geçerim

Yeni konular

Geri
Yukarı