Windows 10 Mavi Ekran Hatası Minidump

Makaleler
1
Yer
Kâinat
Öncelikle merhaba, ben bugün Windows 10'a geçmiş bulunuyorum. Sorunum ise şu;

Önceden Windows 7'de aldığım hatalar Windows'10 da devam ediyor. Bana Windows 7 bitti Windows 10'a geçip Windows Update'den sürücüleri güncelleyin dediler yaptım ama durum hala aynı. Çeşitli mavi ekran hataları alıyorum, şunu belirtmek istiyorum, laptopumdaki USB portlarından birisi kırık yani içi boş, USB girişi yok. Ekran kartı yükleyip güncelledikten sonra bu mavi ekran hatalarını alıyordum. Windows 7'de şu an Windows 10 da da öyle sanırım. Kalitesiz başka herhangi bir USB ile bağlanan alet kullanmıyorum, sadece Microsoft Wireless Mouse 1000 adlı Mouse'i kullanıyorum.

Minidump Klasörü;

Yandex.Disk

Sistemim yeni kurulu sadece whocrashedi yükledim minidump klasörünü incelemek için o kadar başka hiçbir şey kurulu değil Windows da güncel.

EDİT; Konuyu açtıktan 1 dakika sonra Faulty_Hardware_Corrupted_Page hatası aldım

Son düzenleyen: Moderatör:
Ethernet sürücünü güncelle, Wireless sürücünü güncelle, İntel GPU sürücünü güncelle.
İmzamdan Aida64 raporunu paylaş.

Buyrun minidump dosyalarını güncelledim ve aida64 raporu

Yandex.Disk

İşin garip yanıda her hangi bir oyunu açınca ne mavi ekran nede başka bir hata alıyorum ama oyundan çıkınca en fazla 5 10 dk bir mavi ekran hatası alıyorum.

Güncelse sorun bir sonraki dumpu inceleriz.
Ekran kartı sürücüsünü yüklemediğimde böyle hatalarla karşılaşmıyorum acaba bir çakışma olabilir mi?

Birde Mouse ye giden elektrik kesiliyor sanırım 2 3 Mouse denedim durum aynı oyun açarsam bir sorun yok ama şuan normal internette yada masaüstü fark etmez 5 10 dakika sonra Mouse gidiyor mavi ekran felan

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı