Çözüldü Windows 10 ürün anahtarını öğrenme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

METANİC

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar merhaba. Ben ürün anahtarımı öğrenmek istiyorum alttaki konuda bulunan CMD komutlarını denedim olmadı. Produkey indirdim Defender virüs buldu ve sildi. Ne yapmam gerek?

Çözüm
Microsoft Store'a gir.
Arama yerine "ShowKeyPlus" yaz ve ekteki uygulamayı indir.
Uygulamayı aç. Key'in karşında.

1637060685212.png

qwe.png
Ve soru olmadığı için çözüm olarak seçemiyorum.
Raporlarsan moderatörler düzeltiyor. Mesajı raporlaman yeterli.
Son bir sorum daha var ben yeni sisteme geçince oradaki keyi kullansam lisanslanır mı?
OEM key ise hayır, ve senin keyin OEM değil.
Key türünü öğrenmemiz lazım. CMD'yi açıp şu kodu yazar mısın:
"slmgr -dli"
Sonrasında da fotoğrafını at.

Çok pardon hiç fark etmemişim.
Buyurun hocam.

Eki Görüntüle 1216408
Tamamdır. Şimdi anlatıyorum.
Senin key türün Retail. Bu lisansı diğer bilgisayarında kullanabilmek için keyi taşıman lazım. Şu şekilde:
Retail keyler yalnızca 1 bilgisayarda kullanılabilir. Bunu başka bir bilgisayarda kullanmak istersen mevcut bilgisayarından kaldırmalısın.
Eğer OEM key olsaydı silemezdin çünkü OEM keyler anakarta kazılır. Bu iyi bir haber. Seninki OEM değil.
Gösterdiğim programla keyini yedekle. Sonrasında keyi mevcut bilgisayarından sil. Bunu nasıl yapacağını bilmiyorsan bunun için yeni konu aç ve beni etiketle.

Tamamdır. Şimdi anlatıyorum.
Senin key türün Retail. Bu lisansı diğer bilgisayarında kullanabilmek için keyi taşıman lazım. Şu şekilde:
Retail keyler yalnızca 1 bilgisayarda kullanılabilir. Bunu başka bir bilgisayarda kullanmak istersen mevcut bilgisayarından kaldırmalısın.
Eğer OEM key olsaydı silemezdin çünkü OEM keyler anakarta kazılır. Bu iyi bir haber. Seninki OEM değil.
Gösterdiğim programla keyini yedekle. Sonrasında keyi mevcut bilgisayarından sil. Bunu nasıl yapacağını bilmiyorsan bunun için yeni konu aç ve beni etiketle.

Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı