Windows 11 sistemde ses yükseltilmiyor

Daylano8

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900H 2.60 GHz 16 GB RAM x64 bit
Ekran kartı
RTX 3050 Laptop GPU
Olay görüntüleyicisinde de, ayrıca tam da sesin gittiği dakikada bir hata buldum. Audio vs. diyor, olayla alakası olabilir. Onu da eke koydum.

Ekran görüntüsü 2024-05-11 211136.png

Troubleshoot'a girdiğimde fişe takılı olmadığını söylüyor?

Ekran görüntüsü 2024-05-11 211858.png

Ekran görüntüsü 2024-05-11 211528.png

Ekran görüntüsü 2024-05-11 212206.png

Jak girişi yanmış olabilir mi? Usb ile mi kullanıyorsunuz
cidden öyle bir durum da olabilir. aygıt yöneticisinde örneğin ses giriş çıkış aygıtları gibi bir yer yok. direk yandığı için felan olabilir. yada bir virüs sesle alakalı donanımlara zarar mı verdi? bilgisayar sistemiyle çok aram yok maalesef

Jak girişi yanmış olabilir mi? Usb ile mi kullanıyorsunuz?
usb ile kullanmıyorum direk kablolu kulaklık var jak ona bağlı onuda 1 hafta önce felan almıştım

Cidden öyle bir durum da olabilir. Aygıt yöneticisinde örneğin ses giriş çıkış aygıtları gibi bir yer yok. Direk yandığı için falan olabilir. Ya da bir virüs sesle alakalı donanımlara zarar mı verdi? Bilgisayar sistemiyle çok aram yok maalesef

USB ile kullanmıyorum direk kablolu kulaklık var jak ona bağlı onu da 1 hafta önce falan almıştım

Başka kulaklık varsa takıp dener misinizi? Mümkünse bir de USB ile çalışan kulaklık bulup takmayı deneyin. Eğer jak girişi hiçbir şekilde tepki vermiyor ise yanmış olabilir. Ya da yazılımsal olabilir. Ses sürücülerini silip tekrar kurur musunuz? En kötü format atarsınız benzerini yaşamıştım bende.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı