Windows 11 Geri Yükleme Noktası Gözükmüyor

ErenE1

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun süre önce Windows 11'e geçtim, geçmeden hemen önce geri kurtarma noktası oluşturmuştum fakat şimdi onu göremiyorum geri Windows 10'a geçmek istiyorum format atmadan. Yardımcı olursanız sevinirim...

Merhaba,
Sistem > kurtarma kısmından Windows 10'a geri dönebilirsiniz. (Windows 10'a dönmeyeceğim için dosyalarını silmiştim bende böyle gözüküyor.)

1667855102299.png

Uzun süre demişsiniz ama ne kadar uzun? Normalde bir ay sonra işlevsiz hale gelir. Bu durumda format atmak gerekir.

Merhaba, uzun süre önce Windows 11'e geçtim, geçmeden hemen önce geri kurtarma noktası oluşturmuştum fakat şimdi onu göremiyorum geri Windows 10'a geçmek istiyorum format atmadan. Yardımcı olursanız sevinirim...

Ne kadar bir süre geçti hocam yanlış hatırlamıyorsam 15 gün sonra yedeği siliyor.

4-5 ay kadar oldu.
O zaman dönemezsiniz hocam. Format atmanız gerekiyor.

Kumar gibi ha kanka? Buradan geri dönüş yok diyorlar. 😂 Keşke Windows 11'e geçmeden önce bir araştırsaydın sorunlu olup olmadığını. Bangır bangır bağırıyoruz W11 pişmanlıktır diye. 😳

Linkteki konuya bakabilirsiniz ama sorumluluk size ait.

Geri
Yukarı