Windows 11 sisteme virüs bulaştı

darkkaos91

Kilopat
Windows 11 etkinleştirirken bilgisayarıma virüs bulaştı. Nasıl kurtulabilirim? 6-7 adet var bunun gibi ortalama. Hepsini karantinaya al dedim fakat silemedim.

Dosya Ekleri

• gghh.jpg
    gghh.jpg
    166,4 KB · Görüntüleme: 118
Ransomware saldırısı olmuş gibi görünüyor. Dosyalarınızı kontrol edin.
Aşağıdaki araçları kullanın.

Güzel sistem toplamışsın ama crackli Windows kullanmaya çalışıyorsun.
10 liraya key alamadın mı?

Haklısın hocam böylesi kolayıma geldi bu şekilde yapayım dedim bin pişman oldum daha da tövbe.

Ransomware saldırısı olmuş gibi görünüyor. Dosyalarınızı kontrol edin.
Aşağıdaki araçları kullanın.

Kaspersky ile tarattım hocam USB'ye kurup 3 virüsü kaldırdım fakat bu Windows hızlı tarama yapıyorum hala virüs çıkartıyor nasıl oluyor anlamadım.

Windows Defender ne zaman işe yaradı ki. Kaspersky ile kaldırın ya da format atın.

Kaspersky halleder hocam.

Trojan:Win32/Malgent ne yaptıysam bunu kaldıramadım hocam Defender uyarı verip duruyor yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:
Kullandığınız program virüs olabilir. Tavsiyem Kaspersky'i deneyin veya format atın. Bu arada yeni Windows sürümleri bile virüs kapabiliyormuş. Hani Windows 10/11, Windows 7'den daha güvenliydi?

Windows 11'i korsan olarak etkinleştirdim ondan sonra başladı Kaspersky ile tarattım bir kaçtane virüs buldu temizledim. ESET ile tarattım bir tane daha o buldu temizledim. Fakat Windows Defender da Trojan:Win32/Malgent virüsü ciddi olarak görünüyor Defender üzerinden görünüyor sadece bu virüs ve silmek istediğim de silinmiyor ne yapmam gerekiyor?

Windows 11'i korsan olarak etkinleştirdim ondan sonra başladı Kaspersky ile tarattım bir kaçtane virüs buldu temizledim. ESET ile tarattım bir tane daha o buldu temizledim. Fakat Windows Defender da Trojan:Win32/Malgent virüsü ciddi olarak görünüyor Defender üzerinden görünüyor sadece bu virüs ve silmek istediğim de silinmiyor ne yapmam gerekiyor?

Öyle görünmesi normal Defender saçmalıyor diğer antivirüsler bir şey bulmuyorsa gitmiştir ama içiniz rahat değilse formatlayın bidahada korsan etkinleştirmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı