Windows 7 mavi ekran hatası veriyor

565768

Centipat
Windows 10 ve 8.1 kastığı için Windows 7 yüklemek istiyorum. Her şeyi denedim önceden starting Windows yazısında kalıyordu. Şimdi BIOS'da bazı değişiklikler yaptım. Ve şu anda starting Windows yazısı birkaç saniye duruyor ardından mavi ekran veriyor.

Şimdi BIOS'da bazı değişiklikler yaptım.
Bunları biraz açın. Neyi değiştirdiniz? Windows 7'yi UEFI bootlamak istiyorsanız bazen sorunlar olabiliyor.

Ek olarak, Windows 7'yi kurdunuz mu, yoksa kurulum aşamasında mı mavi ekran alıyorsunuz? Bunu tam olarak anlayamadım.

Bunları biraz açın. Neyi değiştirdiniz? Windows 7'yi UEFI bootlamak istiyorsanız bazen sorunlar olabiliyor.

Ek olarak, Windows 7'yi kurdunuz mu, yoksa kurulum aşamasında mı mavi ekran alıyorsunuz? Bunu tam olarak anlayamadım.
Hocam şimdi Windows 10 yüklü cihazda. Çok kastığı için Windows 7 yüklemek istiyorum. Bios uefi modda iken STARTİNG Windows kısmında tıkanıyordu öyle kalıyordu. Araştırdım dediler Windows 7 de uefi desteği yok diye. Legacy mod a geç dediler. Bios u legacy mod yaptım. Daha sonra deneyince birkaç saniye STARTİNG WİNDOWS yazısında birkaç saniye duruyor daha sonra mavi ekran geliyor. ISO dosyasında sıkıntı yok. Birden fazla ISO dosyasında denedim. Sonuç aynı

Geri
Yukarı