Windows 7 Ultimate x64 Bit ISO

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam ben Microsoft'an kendim indirdim ve ben hazırladım bu ISO dosyasını. Sadece Nisan 2019'a kadar olan tüm güncellemeleri entegre ettim.
Kusura bakmayın hocam. Böyle dosyalardan çoğu insan sıkıntı çekiyor o yüzden belirttim pardon.

MEGA Nisan 2019 güncellemelerini içerir.
İndirmeye çalıştığınız dosya artık erişilebilir değil. Diyor. Bir şekilde bana o ISO dosyasını ulaştırabilirseniz çok sevinirim, çok ihtiyacım var. Elimde Win7 ürün anahtarı var ama Microsoft'un sitesinde çalışmıyor. Bu yüzden orijinal ISO dosyası bulamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Home Premium 64 bit.
Ultimate 64 bit.
Professional 64 bit.
Buyur.
Hocam ben de bilgisayarıma windows kuracağım da bu verdiğin linklerdeki windowslar key istiyor mu? Ben de key vs yok da ondan diyorum sonradan kurulum sırasında sorun çıkmasın?

Buradan indirebilirsiniz. MSDN kalıbıdır.

https://drive.google.com/file/d/0B9n_8D-TkeZcQmxYbTc1WTNPQ2c

tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_u_677404.iso
SHA1: 86A6B3B55E7FC2CEC798806A80263CA59B77A992
Hocam ben de bilgisayarıma windows kuracağım da bu verdiğin linklerdeki Windowslar key istiyor mu, bende key vs. yok da ondan diyorum sonradan kurulum sırasında sorun çıkmasın?
Kurulum sırasında Windows 7 istemiyor diye biliyorum. İsterse daha sonra girebiliyorsunuz.

Keyiniz yoksa dijital indirilebilir lisans şeklinde bir key alabilirsiniz.

Buradan indirebilirsiniz. MSDN kalıbıdır.

TR_WINDOWS_7_ULTIMATE_WITH_SP1_X64_DVD_U_677404. ISO
SHA1: 86A6B3B55E7FC2CEC798806A80263CA59B77A992

Kurulum sırasında Windows 7 istemiyor diye biliyorum. İsterse daha sonra girebiliyorsunuz.

Keyiniz yoksa dijital indirilebilir lisans şeklinde bir Key alabilirsiniz.
Ben bu linki daha önce kullanmıştım o yüzden başka bir ISO sormuştum. Bu linkteki ISO'yu USB'ye de yazdım DVD'ye de yazdım. BIOS'a giriyorum USB ya da DVD'yi seçiyorum siyah bir ekran çıkıyor sonra tekrar BIOS'a dönüyor. İşlem devam etmiyor. Anlamadım sebebini. İnternetten baktım bu sorunu yaşayan birini de bulamadım.

Ben bu linki daha önce kullanmıştım o yüzden başka bir ISO sormuştum. Bu linkteki ISO'yu USB'ye de yazdım DVD'ye de yazdım. BIOS'a giriyorum USB ya da DVD'yi seçiyorum siyah bir ekran çıkıyor sonra tekrar BIOS'a dönüyor. İşlem devam etmiyor. Anlamadım sebebini. İnternetten baktım bu sorunu yaşayan birini de bulamadım.

Sistem özelliklerinizle ayrı bir konu açın boot sorununuz varsa.

Windows 7 ISO'su indirmek isteyenler de bu yazılımı kullanabilir:

ISO dosyalarına doğrudan link vermek yasak. ISO'lar Microsof'un mülkü. Ancak kod veya satır içi kod şeklinde paylaşabilirsiniz.

Alternatif olarak bu siteden de indirebilirsiniz:

Kod:
https://tb.rg-adguard.net/public.php

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı