Windows 8.1 Single Language Türkçe İndirme

iakkus

Hectopat
Daha fazla  
Windows 8.1 Single Language Türkçe ürün anahtarım var. Windows 8.1 nerden indirebilirim?

Notebook'a windows 8.1 pro ile format attım. Ama önceki sürümün anahtar şifresini kabul etmedi. Eski sürüme çevrilebilinir mi? Nasıl ?

Laptopu Windows 8.1 SL lisanslı İngilizce sürümü kurulu olarak aldım. Buradan indirdiğim Türkçe sürüm lisans anahtarını kabul etmedi. Acaba nerede yanlış yaptım.

Laptopu Windows 8.1 SL lisanslı İngilizce sürümü kurulu olarak aldım. Buradan indirdiğim Türkçe sürüm lisans anahtarını kabul etmedi. Acaba nerede yanlış yaptım.
Tahminimce dil farklılığındandır biri İngilizce sürümü biri Türkçe sürüm lisansı. Türkçe versiyonu kurup deneyin.

Tahminimce dil farklılığındandır biri İngilizce sürümü biri Türkçe sürüm lisansı. Türkçe versiyonu kurup deneyin.
Anlatamadım sanırım.
Ben ilk aldığımda İngilizce olarak kurulu geldi. Ben Türkçe yapmak istedim. Buradan indirdim ve kurdum. Türkçe olarak anahtarı kabul etmedi.

Sadece İngilizce sürümü destekleyen anahtarı Türkçe sürümde etkinleştirmeye çalışıyorsunuz. Single Language demek bu. Tek dil desteği var ve sizin lisansınız İngilizce. :)

Türkçe kullanmak için yeni lisans almanız lazım. :)

Sadece İngilizce sürümü destekleyen anahtarı Türkçe sürümde etkinleştirmeye çalışıyorsunuz. Single Language demek bu. Tek dil desteği var ve sizin lisansınız İngilizce. :)

Türkçe kullanmak için yeni lisans almanız lazım. :)
İngilizce sürümü Türkçe' ye çevirme şansım var mı? Türkçe dönüştürebileceğim herhangi bir yol var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı