Çözüldü Windows baslatilamiyor ve onarım seçeneklerine yönlendiriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
IMG_20240507_110532_3.jpg

Arkadaşlar durduk yere Windows baslatilamiyor. Böyle bir yer açılıyor.

Bende 3 işletim sistemi var. Windows 10 Home, Pro ve Linux. Şu anda Linux'tan yazıyorum.

Menüleri denedim ancak işe yaramadı. Sistem geri yükleme yaptırmıyor. İşletim sistemi seçin diyor ama zaten seçim menüsü gelmiyor bilgisayar açılırken. Ne yapabilirim? Bu sorunu Linux üzerinden çözebilir miyim?

Linux üzerinden disk partition'ları ss olarak yükleyebilir misiniz?

@Nieagerams Sorunu çözebildin mi? Eğer hala bir yol bulamadıysan elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
Anca eve geldim. Malesef çözemedim pek de bir şey denemedim. Tam olarak nereden ss alacağım? Linux Mint kullanıyorum. Yarına yetiştirmem gereken işlerim var bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Anca eve geldim. Maalesef çözemedim pek de bir şey denemedim. Tam olarak nereden SS alacağım? Linux Mint kullanıyorum. Yarına yetiştirmem gereken işlerim var bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Linux Mint hakkında detaylı bir tecrübem yok. Bu yüzden size yardımcı olamayabilirim. Klavyenizdeki "print screen"(veya 'prtsc' tuşu, genellikle klavyenin sağ tarafında numaraların bulunduğu tuşların yakınındadır.) Tuşu ile ekran alıntısı(ss: Screen shot) alabilirsiniz.

Linux Mint hakkında detaylı bir tecrübem yok. Bu yüzden size yardımcı olamayabilirim. Klavyenizdeki "print screen"(veya 'prtsc' tuşu, genellikle klavyenin sağ tarafında numaraların bulunduğu tuşların yakınındadır.) Tuşu ile ekran alıntısı(ss: Screen shot) alabilirsiniz.
Onu kastetmedim hocam. Disk partitionlari nereden görebilirim?

Hocam yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim ancak sorunu temiz format atarak çözdüm. Belki komut satırından falan bir şekilde çözülürdü ama uğraşmak gerekirdi muhtemelen. Çözüldü olarak işaretlemeyeceğim konuyu çünkü yaşadığım sorunun olması gereken çözüm yöntemi bu değil. Umarım moderatörler de işaretlemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı