XAMPP ile domain bağlama

beyfendi1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kusura bakmayın rahatsız ediyorum bir sorum olacaktı. Benim farklı oyunda PvP sunucum var eskiden frenoom ile domain yapabilirken şimdi yapamıyorum anlamsız bir şekilde. Ucuzundan bir domain almak istiyorum nasıl bağlayacağım? VDS üzerinden siteyi kuruyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Herkesin girebilmesini istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
evde xampp ile actigin sunucuya domain adi vermek istiyorsunuz dogru mu anladim bunu yapmak icin hem domainin size verdigi dnsleri bilgisayarniza yazmaniz gerekecek hem de domain ayarlarindan senin bilgisayarin ip adresini domain'e yazman gerekecek

Arkadaşlar kusura bakmayın rahatsız ediyorum bir sorum olacaktı. Benim farklı oyunda PvP sunucum var eskiden frenoom ile domain yapabilirken şimdi yapamıyorum anlamsız bir şekilde. Ucuzundan bir domain almak istiyorum nasıl bağlayacağım? VDS üzerinden siteyi kuruyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Herkesin girebilmesini istiyorum.
VDS üzerinden kurduğunuz web sitesini bir domaine mi bağlamak istiyorsunuz? local olarak kullandığınız xampp'daki bir siteyi bir domainle yayınlamayı mı düşünüyorsunuz?

Geri
Yukarı