Çözüldü XAMPP SQL dosyası içe aktarırken "bu siteye ulaşılamıyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
2
Daha fazla  
XAMPP'te 14 GB'lık bir SQL dosyasını içe aktarırken bir süre sonra bu siteye ulaşılamıyor diyor. Localde böyle bir hata çok saçma.

Veri tabanı oluşturup seçiyorum sonra içe aktar deyip SQL dosyasını seçiyorum birkaç saniye sonra hata veriyor.

Max dosya limitini 3TB yaptım ama olmadı.

Çözüm
XAMPP'te 14 GB'lık bir SQL dosyasını içe aktarırken bir süre sonra bu siteye ulaşılamıyor diyor. Localde böyle bir hata çok saçma.

Veri tabanı oluşturup seçiyorum sonra içe aktar deyip SQL dosyasını seçiyorum birkaç saniye sonra hata veriyor.

14 çok fazla, 10 parçaya bölmen daha iyi olur ya da mysql komut satırından yapabilirsin. Dosyayı önce sıkıştır.
mysql -u username -p database_name < file.sql

14 çok fazla, 10 parçaya bölmen daha iyi olur ya da mysql komut satırından yapabilirsin. Dosyayı önce sıkıştır.
mysql -u username -p database_name < file.sql

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sıkışmış dosya için.
Gunzip < databasefile. SQL. Gz | MySQL -u root -p dbname.

MySQL konfigürasyonunda aşağıdaki limitleri arttırın.

Net_buffer_length = 1000000.

Max_allowed_packet = 1000000000.

Yapmıştım onu.

Yapmıştım onu.

Galiba parçalamak işe yaradı uzun bir süredir hata vermedi ve import ediyor.

500 MB'ye ayırdım sadece birini atması çok uzun sürdü 40DK'den fazla oldu diye tahmin ediyorum ve halen bitmedi import işlemi.

Bu normal mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı