Xbox 9.nesil Controller vs 8BitDo Ultimate

Xbox 9. nesil ile 8BitDo Ultimate arasında kaldım. Bilgisayarda kullanacagim için Xbox daha iyi gibi ama 8BitDo'nun halleffect iyi duruyor. Ama 8BitDo'nun olasi bir problemde ne yapacagim korkusu ve bilgisayar uyumlulugu beni korkutuyor. Sizce hangisini almalıyım. Xbox alirsam Amazon Germany çok uyguna satiyor su an adaptorlu versiyonunu.

Hocam bu arada kablosuz adaptöre gerek yok derseniz 300-400 TL daha uyguna içinden USB C kablosu çıkan şu versiyonu da şu anda iyi bir fiyatta, yine Amazon Germany gönderiyor:

Ben PT den almıştım, 9.nesil 1. versiyon göndermişlerdi. Microsoft un genel olarak garantisi olan ürünlerde fazlasıyla yardımcı olduğu biliyorum. Yurtdışı garantileri nasıl çalışıyor bilgim yok maalesef.

Anladım hocam.

Hocam bu arada kablosuz adaptöre gerek yok derseniz 300-400 TL daha uyguna içinden USB C kablosu çıkan şu versiyonu da şu anda iyi bir fiyatta, yine Amazon Germany gönderiyor:

Anladım hocam.
Evet onuda gördüm ama kablosuz adaptörlü olan daha iyi gibi. Türkiye fiyatına görede fazla uygun gibi geldi. Aslında hasarlı ürün vs değilse çok iyi olur. Garanti biraz problem olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı