Xbox One 500 GB alınır mı?

nikolaruziç

Centipat
Bir şeyler satıyordum bir platform üzerinden ve biri gelip bana Xbox One 500 GB takası önerdi? Merak ettiklerim bu konsolda;
Game Pass desteği var mı?
FIFA 21 gibi güncel oyunlar oynanıyor mu?
Xbox One S ile farkları neler?
Hala alınır mı?

Bunları yanıtlarsanız çok sevinirim.

Bir şeyler satıyordum bir platform üzerinden ve biri gelip bana Xbox One 500 GB takası önerdi? Merak ettiklerim bu konsolda;
Hala alınır mı?

Ne kadarlık ürünle takas ediyorsunuz? One S'den farkı boyutu diye biliyorum daha büyük oluyor One. Game Pass ve güncel oyunları destekler.

Game Pass desteği elbette var 360'da bile devam ediyor yani kısacası Xbox Live olan her cihaz da bu olay var ki hala devam ediyor.
FIFA 21 Xbox'a çıktıysa 360 hariş ONE ve üstü elbette oyunun desteği vardır.
Xbox One S ile normal Xbox One arasında ki farklar şunlar;

One S'de güç adaptörü artık cihazın içine ve boyutu bir tık küçülmüş hali :)
One S'in 4K desteği vardır.

Son düzenleme:
Hala alınır mı?

Güncel oyun destekliyor.Xbox one S ile Xbox one arası fark ise,xbox one s in birazcık daha iyi işlemcisi ve daha iyi ekran kartı,hdr ve 4k desteği yani bence 4k televizyonunuz yoksa çok gerekli değil.

Game Pass desteği elbette var 360'da bile devam ediyor yani kısacası Xbox Live olan her cihaz da bu olay var ki hala devam ediyor.
FIFA 21 Xbox'a çıktıysa 360 hariş ONE ve üstü elbette oyunun desteği vardır.
Xbox One S ile normal Xbox One arasında ki farklar şunlar;

One S'de güç adaptörü artık cihazın içine.
One S'in 4K desteği vardır.
One S için 4K oyun desteği yok. Sadece sürücülü olanlarda 4K Blu-ray sürücüsü var. Genelde yanılgıya düşüyorlar.
Hala alınır mı?

Her iki cihaz da kullanıyorum. İkisinin de CPU, GPU ve RAM durumu aynı. S modeli daha kibar ve az bir hız aşırtma var. Farkı anlamak zor. Gamepass desteği var. S almak daha iyi olur. Temiz ise normal olanı da alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı