Xiaomi Mi A1 Facebook Durduruldu Hatası

Delected

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Xiaomi Mi A1 cihazımı alalı daha 1 gün oldu. Facebook yükler yüklemez 2-3 dakika gezindikten sonra Facebook'u kapatır kapatmaz bu hatayı almaya başladım. Ne yapacağımı şaşırdım sizce ne tetikliyor olabilir ? Teşekkürler.

com.facebook.katana.app.facebookapplication durduruldu hatası.

Pek akıllıca değil ama telefona rom atabilirsiniz,telefonu daha çok özellikli ve kullanışlı kılan custom romlar mevcut forumlarda. Tabii telefonunuz garanti dışı kalacaktır. Bir diğer çözüm ise teknik servise başvurmak olacaktır,onlar da büyük ihtimal telefona yazılım atacaklar ama orijinal/stock yazılım olduğu için garanti dışı kalmayacak ürün,zaten teknik servisten geçtiği için garanti kapsamı dışında kalması imkansız.

Android güncellemeleri varsa gerçekleştirin. Uygulama bilgilerinden Facebook uygulamasının önbelleğini ve verilerini temizleyin.
En güncel sürümü kullanmaktayım ve bahsettiğiniz bütün seçenekleri gerçekleştirdim.

Komiktir, telefona reset attıktan sonra hata birden kayboldu.
Android ve Facebook güncel mi? Aynı telefonu kullanıyorum bende bir sıkıntı yok. Mayıs güncellemesini yaptın mı?
Telefonun bütün uygulamaları ve Android sürümü son sürümde.

Bu arada, telefona reset attıktan sonra hata yok oldu :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı