Xiaomi Redmi Note 11 MIUI 14 yetersiz alan uyarısı

RunDanner

Decapat
Daha fazla  
Annemin Xiaomi Redmi Note 11 telefonu var. Telefona MIUI 14 güncellemesi gelmiş. İndiriyorum yetersiz alan diyor. Ancak güncelleme 3,3 GB telefonda 10 GB boş yer var, ama indirme sonu hata veriyor nasıl çözebilirim? Çözülemeyecek bir sorunsa garantisi devam ediyor telefonu garantiye göndericeğim en kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Annemin Xiaomi Redmi Note 11 telefonu var. Telefona MIUI 14 güncellemesi gelmiş. İndiriyorum yetersiz alan diyor. Ancak güncelleme 3,3 GB telefonda 10 GB boş yer var, ama indirme sonu hata veriyor nasıl çözebilirim? Çözülemeyecek bir sorunsa garantisi devam ediyor telefonu garantiye göndericeğim en kötü.

Kurulum yaparken bayağı büyük alan harcayacak o yüzden diyor. Aynı anda paketi indirecek, o paketi açıp güncellemeyi uygulayacak. Yani orada 3 GB gözüküyor fakat kurulum esnasında çok daha genişleyecek. Kurulum bitince boyutu biraz daha azalır geri.

Kurulum yaparken bayağı büyük alan harcayacak o yüzden diyor. Aynı anda paketi indirecek, o paketi açıp güncellemeyi uygulayacak. Yani orada 3 GB gözüküyor fakat kurulum esnasında çok daha genişleyecek. Kurulum bitince boyutu biraz daha azalır geri.
telefonun zaten hafızası 64 gb , 10 gb yer var ztn güncelleme daha çok mu yer açmak lazım anlamadım. 10 gb boş yer yetmiyormu

Sanal RAM özelliği ile alakası da olabilir. @Silinen üye dediği gibi telefon riske atmamak adına belirli bir alan istiyor.
anladığım kadarıyla daha çok mu yer açmam lazım

Telefonun zaten hafızası 64 GB, 10 GB yer var zaten güncelleme daha çok mu yer açmak lazım anlamadım. 10 GB boş yer yetmiyor mu?

Anladığım kadarıyla daha çok mu yer açmam lazım.

Evet. Bilgisayar veya SD kart var ise resim, video, dosya vb. şeyleri yedekleyerek yer açın. Sonra geri yüklersiniz.

Geri
Yukarı