Steam Xbox Yayıncı indirimleri başladı!

Forza 4 ile 5 arasında büyük farklar var mi? 4 var bende ama 5'i alip almamak konusunda kararsizim.

Özünde 2'si de araba yarışı oyunu, çok acayip yenilikler barındırmayacak. Daha fazla araç, daha iyi grafik ve Online etkinlikler olabilir. Bence yeni Forza Horizon 6 beklemek daha doğru olur. 5 bile eskidi Herkes oynayıp rafa kaldırdı.

Özünde 2'si de araba yarışı oyunu, çok acayip yenilikler barındırmayacak. Daha fazla araç, daha iyi grafik ve Online etkinlikler olabilir. Bence yeni Forza Horizon 6 beklemek daha doğru olur. 5 bile eskidi Herkes oynayıp rafa kaldırdı.
Forza 4 ile 5 arasında büyük farklar var mi ? 4 var bende ama 5 i alip almamak konusunda kararsizim.
Forza 6 gelirse fiyatı kaç olur bilinmez ve uzun süre indirime girmez çıkınca. Şimdi forza 5 16 dolara alınabilir benceç Farkına direkt internetten baksan daha iyi olabilir. Ben gamepasste online modunu oynuyordum baya hoşuma gidiyordu onun için alacağım.

Forza 4 ile 5 arasında büyük farklar var mi ? 4 var bende ama 5 i alip almamak konusunda kararsizim.
4'ü bitirdiyseniz 5'i alın. Daha 4 duruyorsa 5'e dokunmayın. Ben de ikisi de var, aynı oyunlar diyebilirim.

4'ü bitirdiyseniz 5'i alın. Daha 4 duruyorsa 5'e dokunmayın. Ben de ikisi de var, aynı oyunlar diyebilirim.

4 var oynamadım daha ama 5 daha iyiyse grafik ve oyun anlaminda onu almayi düşünmüştüm ama fazla bir fark yoksa hiç 15-20 dolar vermek istemiyorum açıkçası.

4 var oynamadım daha ama 5 daha iyiyse grafik ve oyun anlaminda onu almayi düşünmüştüm ama fazla bir fark yoksa hiç 15-20 dolar vermek istemiyorum açıkçası.
Aynı oyun farklı harita dostum.

İndirim 2 Mayısa kadar sürecek. Oyun almayı düşünenler acele etsin.

İndirim için son gün.

@velydagi Araştırmadan veya bakmadan hemen "dolar kuru" deyip genellemeniz mantıklı değil çünkü bazı oyunlar Steam'de daha ucuz veya fiyatları eşit, genelde Forza oyunları aşağıdaki gibi.

Forza 4 Standart Edition Xbox Fiyatı indirimli:
Eki Görüntüle 2173604
Eki Görüntüle 2173603

Forza Horizon 5 Premium Edition Xbox Fiyatı indirimli:
Eki Görüntüle 2173597
Eki Görüntüle 2173601

Forza Motorsport Xbox Fiyatı indirimli:
Eki Görüntüle 2173599
Eki Görüntüle 2173600
Hocam konuyla alakasız ama Steam'de doları çevirmek için hangi uzantıyı kullanıyorsunuz?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı