YouTube için daha kaliteli montaj mı yoksa daha fazla video mu?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 3050
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600H 3.30 GHz - 12 Çekirdekli
RAM: 16 GB - 3200 MHz
Disk: 470 GB Samsung SSD
YouTube'da içerik üretiyorum ancak daha kaliteli montaj mı önemli yoksa daha fazla video atmak mı ondan emin olamadım. Eğer sadece temel video düzenleme işlemlerini yaparsam haftada 2 - 3 video yükleyebilirim. Ama daha kaliteli montaj yaparsam haftada 1 videodan fazla video yükleyemem. Benim kanal kategorimde daha fazla video atmak kanala daha pozitif etki oluşturabilir. Acaba hangisi daha önemli?

YouTube'da içerik üretiyorum ancak daha kaliteli montaj mı önemli yoksa daha fazla video atmak mı ondan emin olamadım. Eğer sadece temel video düzenleme işlemlerini yaparsam haftada 2 - 3 video yükleyebilirim. Ama daha kaliteli montaj yaparsam haftada 1 videodan fazla video yükleyemem. Benim kanal kategorimde daha fazla video atmak kanala daha pozitif etki oluşturabilir. Acaba hangisi daha önemli?
Ne kaliteli montaj nede daha fazla içerik önemli olan kaliteli ve özgün içerik.

Ne tür videolar? Ürettiğin içeriğe bağlı bu durum spesifik bir yönü yok. Öncelik içerik, montaj ve aktiflik.

Oyun kategorisinde videolar. Kategori olarak rekabet yüksek ama oyunun rekabeti daha düşük. Rakiplerimin video düzenlemeden daha çok video sıklığına önem verdiğini görüyorum. Ama genel olarak çoğu oyun kanalı montaja önem veriyor.

Başlangıç için düzenli ve sık video, seni tatmin eden abone sayısına ulaştıktan sonra az ve kaliteli.
Mantıklı gibi, bir karar verdikten sonra bunu da göz önünde bulunduracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı