YouTube için kamera önerisi

aliturhan26

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.
YouTube'a belli bir süredir video çekiyorum, artık bazı konular canımı sıkmaya başladı ve kamera almaya karar verdim.
Bütçe maksimum 7000. ufak bir araştırma ile Canon eos M50 YouTube kiti satıldığını gördüm. Şu an şu zaman da alınır mı? Kafam çok karıştı.
Taksit ile ufak ufak ödemek istediğimden 2. ele yanaşmak istemiyorum. Amatör olduğumdan dolayı dolandırılma olayı vs. olur diye de örneklendirebiliriz.
Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler. İyi sosyaller!

Dediğiniz modeli biraz araştırdım iyi bir şeye benziyor alınabilir ama kamera konusunda (instax hariç) çok hakim değilim.

Arkadaşlar selam.
YouTube'a belli bir süredir video çekiyorum, artık bazı konular canımı sıkmaya başladı ve kamera almaya karar verdim.
Bütçe maksimum 7000. ufak bir araştırma ile Canon eos M50 YouTube kiti satıldığını gördüm. Şu an şu zaman da alınır mı? Kafam çok karıştı.
Taksit ile ufak ufak ödemek istediğimden 2. ele yanaşmak istemiyorum. Amatör olduğumdan dolayı dolandırılma olayı vs. olur diye de örneklendirebiliriz.
Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler. İyi sosyaller!

Fujifilm X-T200 vlogger kit almanı tavsiye ederim. Canon M50'den daha iyi bir kamera ve lens ile geliyor ve ayrıca her şeyi de içinde direk video, fotoğraf çekmeye başlayabilirsin. Ayrıca 3 yıl garantisi de var. 6300 liraya herşeyin tamamlanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı