Youtube Kanalı Geliştirme

CanBaykal

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, herkese selamlar. Abilerim, ablalarım size bir sual yönelticem. Benim bir kanalım var ve nasıl geliştirmeliyim ve ne zaman buzzmy videos üyeliğini gerçekleştirmeliyim?
Cevaplarınız için sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,öncelikle YouTube'de gelişmek istiyorsan kendine bir hedef seçmelisin. Yaptığın videoların tekbir amacı olmalı. Mesela sadece bir oyun kanalı açarak kendine güzel bir abone toplayabilirsin. Bu oyun kanalı olacak diye bir şey yok.Umarım az çok anlatabilmişimdir.Eğer devamlılığı kısıtlı pek fazla ilgi çekmeyen karman çorman videoların bulunduğu bir kanal açmayı planlıyorsan bu konuda bayağı zorlanırsın. İşin temelini oluşturduktan sonra içeriklerin kaliteli olması da 2. vazifen. İmla kurallarına dikkat etmen,öz ve kısa bilgiler yazman önemli.Uzun lafın kısası "Ne kadar ekmek,o kadar köfte..." İyi günler.

Şimdi kardeşim o çok sıkıntılı bir konu :D Yani bilemezsin izleyici sayısının nasıl artacağını.O işin bir kesinliği yok.Diğer illegal yollarla "bot" denen olayı yapabilirsin ama önermem doğrusu. Sonuçta alın teriyle yapılan hiçbir işin kişiye zararı dokunmaz. Şimdi bir stratejik yol var, mesela bir akım başladı diyelim.Bu akımda "Hayvan gibi şey yapıyorsunuz" olsun mesela.Sende bilirsin bu konu hakkında onlarca videolar yapıldı.Eğer bir akım başladıysa o konu hakkında YouTube ne yapılmadıysa onu araştır ve sen yap.Yani ilk yapan çok avantajlı bu konuda.Mesela ben onun remix'ini yaparak 100.000 küsur izlenme yaptım.Neden diye sorarsan çünkü ilk ben atmıştım YouTube'ye remixini. Sonradan Fatih Portakal'lı versiyonunu yaptım ve bir efsane oluşturdum.Onunda izlenmesi 130,00 küsur.Yani hiç bilemezsin, bu konularda kesinlik yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı