Çözüldü YouTube Videolara Yorum Yapamama Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mustafa47

Hectopat
Youtube'da hiçbir yoruma cevap veremiyorum, yorum da atamıyorum. Cevap vermeye tıklayınca hiçbir tepki vermiyor, yorum atmaya tıklayınca yorum atma yeri kayboluyor. Acil yardım.

Çözüm
Ben yaptım VPN falan gerek yok. Google'dan yaşınızı 1980 yapın kaydedin, tamam. Kısıtlama kalkıyor. Bir şey değil teşekkür ederim.
Youtube'da hiçbir yoruma cevap veremiyorum, yorum da atamıyorum. Cevap vermeye tıklayınca hiçbir tepki vermiyor, yorum atmaya tıklayınca yorum atma yeri kayboluyor. Acil yardım.
Eğer Youtube yorumlarında herhangi bir konu yüzünden bildirildiysen ve Youtube da bunu onayladıysa yorumlardan engellenmiş olabilirsin. Başka bir cihazdan dene veya aynı cihaz üzerinden başka bir hesaptan da deneyebilirsin.

Merhabalar herkese, YouTube kanalım için bazı hesapların altına yorum yapmak istiyorum ancak yorum yaptığım an siliniyor gözükmüyor. İşlem tamamlanamadı. ( com.Google.HTTPStatus hatası 404.) böyle bir hata veriyor.

Ben yaptım VPN falan gerek yok. Google'dan yaşınızı 1980 yapın kaydedin, tamam. Kısıtlama kalkıyor. Bir şey değil teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben de bazı videolara yorum yazamıyorum ama yapılmış yorumlara cevap verebiliyorum. Aslında sorun tam olarak şu. Bir videoya yorum yapmak için yorumlar bölümüne tıklıyorum. Yorumların hepsini görüyorum ama aşağıda yorum yaz alanı çıkmıyor. Herhangi bir yoruma cevap ver dediğim zaman yazabileceğim alan çıkıyor. Hemen hemen her şeyi denedim desem yalan olmaz. Bilgisayarda bu sorunu yaşamıyorum. Hesaptan çıkıp tekrar girdim. Uygulamayı silip tekrar yükledim. Hala sorun devam ediyor.

Geri
Yukarı