Youtube videoları için ucuz ekipmanlar

metehan.de

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba

Ben youtube'de bir eğitim kanılı için videolar çekecem. Aslında kanal iki yıldan beri var ama sahibi yakın bir tanıdığım işlerinden dolayı vakit ayıramıyor. Şimdi kanalla ben ilgilenicem beraber videolar çekicez fakat bunun için edinmem gereken bi kaç ekipman var birincısı gercekten. Ucuz ve işe yarar bir trıpot 35-40 TL arası, ikincisi ise ben masamın üzerinde tepeden ya da sadece masanın görüneceği bir açıdan masamı yakın cekim yapmak istiyorum. Bunun için nasıl bir trıpot kullanabilirim ve fiyatın gene uygun olmasını isterim birde videolarda genelde iki kişi olacağız ve kaliteli ses için ne tarz bir ekipman kullanmalıyız. Aslında kaliteli sesten kastım ortam sesindeki yankılanmaları onleyerek kamera sesinden daha kaliteli bir ses bunun için bir mikrofon düşünüyorum ya da yaka mikrofonu. Son olarakta aydınlatma için bir kaç taktik yada ekipman önerirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı