Yüksek bütçeli motosiklet önerisi

tacohub

Kilopat
Yer
İzmir
Ehliyetim var fiyat pek sıkıntı değil, yüksek bütçeli güzel bir motor almak istiyorum. 1 ay içinde almayı düşünüyorum, kampüse bununla gitmekte bir ayrı olacaktır :) Önerilerinizi bekliyorum.

Çözüm
Mt-07 ve yanında güzel bir ekipman alabilirsiniz. CBR 600RR alabilirsiniz. R6 fiyatlarını bilmiyorum ama aynı şekilde. Gsx600r alabilirsiniz. Ama bunları almadan önce en azından 10.000TL gibi bir meblağı ekipmanınıza ayırın.
Altı üstü bir rakam, 600 CC'liklerden bahsederken MT-07 nin yanında 06 koymuşum. Kusura bakmasın konu sahibi. Muhtemelen anlamıştır zaten ama yine de laf edenlere cevabım olsun.

Bence bu ekipman maliyetlerine dahil olarak birde eğitimi eklemenizi öneririm. Ne olur ne olmaz, eğitim şart. Hele hele bütçe sorun değilse kesinlikle şart. Zaten eğitim aldığınız hocalar sizi daha iyi yönlendirecektirler. Hem ekipman konusunda hemde alacağınız motosiklet konusunda. He bide 2 saniyelik gösteriş için hayatını ve hayatları riske atan tiplerden olmamanız dileği ile. Şimdiden Allah kaza bela vermesin, tekeriniz düz bassın.🙂

Dolardan dolayı malum ekipmanlarda uçuk fiyatlarda artık.Önce ekipmanları alın derim. Bende şu sıralar CBR650F e halleniyorum . Bir bakın derim. Görünüşü tatmin eder.Sürüşüde RR modeller kadar rahatsız değil şehir içi.

Ehliyetim var fiyat pek sıkıntı değil, yüksek bütçeli güzel bir motor almak istiyorum. 1 ay içinde almayı düşünüyorum, kampüse bununla gitmekte bir ayrı olacaktır :) Önerilerinizi bekliyorum.
Altın Elbiseli Adam YouTube videosunu izlemeni tavsiye ederim. Racing ve 250cc ve üzeri için biraz pişmeni tavsiye ederim. Super Sport motorlar ortalama 200 kilo civarında ve arkana kız arkadaşını aldın diyelim bide senin ağırlığın ve üstüne motor ağırlığı binince ve sende yükü motora taşıtmayı bilmiyorsan motoru yatırırsın dostum. Belki bütçen incinmez ama kızın yanında karizman gururun çizilir. Trafiği tam okuyup motorlara hakim olmadan 250cc üstü ve racing önermem ayrıca güzel ve kalite koruyucu ekipman alman da şart ona da 3000-6000 bi bütçe ayıracaksın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
video herşeyi özetliyor aslında.
55.000 TL hazır.
o kadar bütçen varsa 10000-15000 ekipman almanı tavsiye ederim. Önce ekipman ve koruyucular ondan sonra motor alınmalı.
600cc-1000cc bana göre şehir içinde gereksiz.Düzenli olarak uzun yol ve yarışlara katılınıyorsa alınmalı yoksa 250cc de götürür adamı.

Son düzenleme:
Altın Elbiseli Adam YouTube videosunu izlemeni tavsiye ederim. Racing ve 250cc ve üzeri için biraz pişmeni tavsiye ederim. Super Sport motorlar ortalama 200 kilo civarında ve arkana kız arkadaşını aldın diyelim bide senin ağırlığın ve üstüne motor ağırlığı binince ve sende yükü motora taşıtmayı bilmiyorsan motoru yatırırsın dostum. Belki bütçen incinmez ama kızın yanında karizman gururun çizilir. Trafiği tam okuyup motorlara hakim olmadan 250cc üstü ve racing önermem ayrıca güzel ve kalite koruyucu ekipman alman da şart ona da 3000-6000 bi bütçe ayıracaksın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
video herşeyi özetliyor aslında.

o kadar bütçen varsa 10000-15000 ekipman almanı tavsiye ederim. Önce ekipman ve koruyucular ondan sonra motor alınmalı.
600cc-1000cc bana göre şehir içinde gereksiz.Düzenli olarak uzun yol ve yarışlara katılınıyorsa alınmalı yoksa 250cc de götürür adamı.
Ekipmanları ve motoru çoktan aldım şahsen benim için 600CC-1000CC biraz daha zevk meselesiydi yinede teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı