Yurtdışında yabancı dil okul tavsiyesi

• Konuyu başlatan 1xcs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 215

1xcs

Centipat
Daha fazla  
Yurt dışında lısans eğıtımımı bıtırdım ve yurt dışında yaşamak ısıtıyorum. Şu anda kaldıgım ulkede oturumum yok ve Avustralya veya Kanada'da dıl egıtımı almak ıstıyorum. Bunun ıcın onerebılecegınız unıversıteler veya akademıler hakkında tavsıye verır mısınız?

Yurt dışında lısans eğıtımımı bıtırdım ve yurt dışında yaşamak ısıtıyorum. Şu anda kaldıgım ulkede oturumum yok ve Avustralya veya Kanada'da dıl egıtımı almak ıstıyorum. Bunun ıcın onerebılecegınız unıversıteler veya akademıler hakkında tavsıye verır mısınız?
Dil okuluyla göçmenliği karıştırmamalısın. İltica yolu açılsın diyorsan turist ya da kaçak olarak da bir ülkeye girebilirsin. Sadece dil eğitimi almak istiyorsan irlanda ve kanadayı tavsiye ederim firma olarak da tecrübem yok ama bildiğim üzere KARYA var.

Dil okuluyla göçmenliği karıştırmamalısın. İltica yolu açılsın diyorsan turist ya da kaçak olarak da bir ülkeye girebilirsin. Sadece dil eğitimi almak istiyorsan İrlanda ve Kanada'yı tavsiye ederim firma olarak da tecrübem yok ama bildiğim üzere karya var.

Yani ilk amacim ana dilim gibi İngilizce konusmak ve gittigim zamanda kendi alanimda is aramak o yuzden dil ogrenirken calismayi dusunuyorum egitim vizemi calisma vizesine cevirmek ve egitim sirketleri dolandirici olduklari icin bizzat univeristelerle konusmak istiyorum.

Yani ilk amacim ana dilim gibi İngilizce konusmak ve gittigim zamanda kendi alanimda is aramak o yuzden dil ogrenirken calismayi dusunuyorum egitim vizemi calisma vizesine cevirmek ve egitim sirketleri dolandirici olduklari icin bizzat univeristelerle konusmak istiyorum.
Dil okulu farkli universite farkli. Wisconsin universitesinde okuyan cezayirli bir arkadasim vardi yilda 17000 dolar oduyordu ama calisma hakki sadece kampuste ve cok az saat calisabiliyor. Hem calisir hem okurum diyosan o is olmuyor yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı