Zarar görmüş kedi nereye bırakılır?

joshamwerk

Kilopat
Yer
Londra
Park halindeki arabamın üstünde ağzından kan gelen kedi buldum sanırım dövülmüş veya bir şey çarpmış. Açık veteriner de olmadığından bu saatte kediyi nereye bırakmam daha uygun olur?

Park halindeki arabamın üstünde ağzından kan gelen kedi buldum sanırım dövülmüş veya bir şey çarpmış. Açık veteriner de olmadığından bu saatte kediyi nereye bırakmam daha uygun olur?

Hocam nerede yaşıyosunuz bilmiyorum ama belediyeler evler koyar kediler için orada hem yemek hem su olur bulabilirseniz oraya koyabilirsiniz.

Eğer bir yere koyarsanız saklanır ve orada ölür büyük ihtimalle. Bir geceliğine apartmanınızdaki bir koliye ya da evinizde bir köşeye koyun. Sabah belediyenin veteriner işlerini bulup onlara teslim edin.

Eğer İstanbul'daysanız 153 numaralı hattan destek isteyin.

İstanbul'da değilim ama yine de aklıma geldi 153'ü aramak. Açan olmadı maalesef.

Eğer bir yere koyarsanız saklanır ve orada ölür büyük ihtimalle. Bir geceliğine apartmanınızdaki bir koliye ya da evinizde bir köşeye koyun. Sabah belediyenin veteriner işlerini bulup onlara teslim edin.

Maalesef hayvana bakamam. Çevrede açık bir tekele verdim en son. O ne yapar bilemem.

Benim amacım Türkiye genelinde böyle durumlarda aranacak bir yer var mı onu öğrenmekti fakat olan yerler de telefonları açmıyor. Teşekkürler hepinize.

Yeni konular

Geri
Yukarı